Clip-in vlasy – ideálne vlasy aj pre aktívne a športové typy žien

clip-in vlasy

Z krátkych vlasov dlhé len za pár minút

Ste typ aktívnej ženy, ktorá rada športuje a ktorej vyhovujú skôr džínsy, tenisky a praktické krátke účesy, ktoré sú nenáročné na úpravu aj starostlivosť? No aj napriek tomu, že ste so svojimi krátkymi vlasmi nadmieru spokojná, určite sa nájdu príležitosti a udalosti, kedy by ste oveľa viac ocenili dlhé vlasy alebo vlasy aspoň o niekoľko centimetrov dlhšie ako sú tie vaše? Potom sú práve pre vás ideálnou voľbou clip-in vlasy, ktoré sú výborným príležitostným spôsobom predlžovania vlasov.

Clip in vlasy sú veľmi praktické a nenáročné, nevyžadujú si ani dlhé hodiny strávené v kaderníctve, ako napríklad ostatné metódy predlžovania vlasov, takže budú dokonale vyhovovať aj vášmu aktívnemu spôsobu života a nebudú vás nijakým spôsobom obmedzovať.

Clip-in vlasy – cez deň praktická žena a večer očarujúca dlhovláska

Počas dňa keď si chcete ísť zabehať, zacvičiť do posilňovne či zaplávať na plaváreň alebo si len tak s priateľkami vychutnať saunu a masáže, sú krátke vlasy skutočne praktické a pohodlné, ale každá praktická žena s krátkym športovým účesom sa večer veľmi rada pomocou clip-in vlasov zmení na očarujúcu dámu s dlhými vlasmi a to najmä v prípade, že vás čaká večerná párty, firemný večierok alebo ples, či iná spoločenská udalosť.

clip-in vlasy

Clip-in vlasy pripevníte ľahko a rýchlo

Clip-in vlasy jednoducho použijete iba na čas, kedy sa vám to hodí a po príchode domov clip-in len jednoducho odopnete a opäť máte svoj pohodlný krátky účes. A práve v tom spočíva najväčšia výhoda clip-in vlasov.

Majú clip-in vlasy nejaké obmedzenia?

Clip-in vlasy nemajú žiadne závažne obmedzenia pre ich používanie, jediné čo nevyhnutne potrebujete pre ich bezpečné uchytenie, je určitá dĺžka vašich prirodzených vlasov (ideálnych je 10 až 15 cm). Clip-in vlasy sa neodporúča farbiť , ale v prípade clip-in vlasov zo 100 % ľudských prameňov je možná akákoľvek ďalšia úprava, napr. strihanie, kulmovanie, natáčanie či žehlenie.

Zanechať odpoveď