Karbónová fólia s úplne hladkým a lesklým povrchom

Vaše auto nesmie mať na cestách žiadneho konkurenta! Vieme, že po motorovej stránke rozhodne nezaostáva. Ako je však na tom jeho dizajn a celková povrchová úprava? Ak to práve nie je na výbornú, vyrieši to dobre tvarovaná karbónová fólia prvotriednej kvality. Karbónová fólia so štruktúrovaným povrchom je vhodná na oblepenie rôznych častí aj vo vašom automobile. Takto štýlovo a ľahko môžete aplikovať fóliu s absolútne verným karbónovým vzhľadom na kapotu, spätné zrkadlá alebo aj na strechu vozidla.

karbónová fólia

Karbónová fólia dokáže spestriť aj interiér auta.

Karbónová fólia v domácnosti, aute, jednoducho všade?  

Moderná karbónová fólia disponuje špeciálnym lepidlom s kanálikmi, a tak ju aplikujete za sucha a bez bublín. Ani umývaním nestráca karbónová fólia na svojej povrchovej kvalite a lesku. Faktom je, že fólia z karbónu je vhodná aj na rôzne povrchy spotrebnej techniky v domácnosti. Jednoduchým lepením tak môžete predĺžiť životnosť svojmu notebooku, nábytku alebo mobilu. Polymérická valcovaná karbónová fólia je dnes dostupná v 2D až 5D efekte. Treba si uvedomiť, že fólia z karbónu vždy len kopíruje povrch. Ak sú teda na laku nerovnosti, určite budú viditeľné aj pod fóliou. Fólia má byť odolná voči akémukoľvek počasiu. Pri pokrčení sa dá ľahko odlepiť a vrátiť do pôvodnej formy. To sú špecifiká, vďaka ktorým je fólia taká obľúbená.

karbónová fólia

Karbónová fólia spestrí dizajn vášho tátoša.

Ktorá karbónová fólia pôsobí naozaj profesionálne?

Presne tá, ktorá “oživí“ aj váš automobil! Dajte šancu modernému lepeniu fólií a určite toto rozhodnutie neoľutujete! Pri zložitejších prechodoch na povrchu sa odporúča karbónová fólia s narezaným lepidlom na zadnej strane. Tým si nielenže uľahčíte manipuláciu, ale predovšetkým vytlačíte vzduchové bubliny. Nahrievať – áno alebo nie? Pri nahriatí napríklad teplovzdušnou pištoľou je možné karbónovú fóliu jemne naťahovať a rôzne tvarovať. Po opätovnom nahriatí sa však fólia dokáže vrátiť do pôvodného tvaru. Negatívny dopad to môže vyvolať v lete počas vysokých horúčav. Vtedy sa karbónová fólia na nahrievaných miestach môže oduť a ľahšie znehodnotiť. Viacerí výrobcovia preto odporúčajú radšej lepenie za sucha a bez saponátovej vody. Je to pravdepodobne rýchlejšie, kvalitnejšie a viac to ulahodí viacerým zvedavým pohľadom.

Zanechať odpoveď