Konvektomaty Redfox zaručujú kvalitu

Firma Redfox ponúka komplexné a široké portfólio produktov, služieb a profesionálnych riešení pre všetky typy kuchýň. Konvektomaty Redfox sa vyznačujú kvalitou, ktorá nemá v profesionálnej kuchyni obdoby. Najnovšia technika, jednoduchý servis a starostlivosť o hygienu sú viditeľné už na prvý pohľad. Komplexné, intuitívne prvky obsluhy sú dostupné na všetkých modeloch a rozmeroch zariadení, čo je veľkou výhodou pri atmosfére špecifickej pre prácu v gastro sektore. Vo vybavení konvektomatov Redfox sa vždy skrýva vášeň pre dokonalosť, kreativitu a pre realizáciu cieľa, teda úspechu a spokojnosti vašich zákazníkov.

konvektomaty redfox
Konvektomaty Redfox sú vysoko kvalitné

Konvektomaty Redfox sú plno – automatické

Na zabezpečenie čo najvyššej kvality pre zákazníka je každý konvektomat Redfox pred odoslaním podrobený kontrole rôznymi úrovňami. Konvektomaty zabezpečujú odľahčenie v práci, čo je snom všetkých kuchárskych tímov – varia rýchlo, jednoducho sa obsluhujú, zaručujú požadovanú kvalitu jedál a navyše šetria peniaze, čas a energiu. Vykonávajú všetky úlohy spojené s dohľadom a kontrolou vykonávaných operácií. Nezávisle nastavujú teplotu, vlhkosť a čas prípravy jedál. Správne dohliadajú na stupeň prepečenia a zhnednutia a navyše eliminujú nutnosť otáčania krátko vyprážaných produktov. Profitujete tiež z menšieho úbytku hmotnosti či lepšej chuti. S konvektomatmi Redfox máte na výber hneď niekoľko spôsobov prípravy jedál ako Sous-vide, sušenie, sterilizácia, konfitovanie, údenie a mnoho iných.

konvektomaty redfox
Konvektomaty Redfox sú vhodné aj do domácej kuchyne

Vyberte si viac

Značka Redfox sa môže stať dynamickým a funkčným riešením vašej kuchyne. Kvalitné, profesionálne a vysoko funkčné produkty a služby pre menšie hotely, reštaurácie, malé pizzérie, prevádzky rýchleho občerstvenia, bistra, jedálne či ďalšie gastroprevádzky všetkých typov. Produkty Redfox ponúkajú moderné, praktické a spoľahlivé riešenie s vysokou úžitkovou hodnotou. Garantujú výbornú funkčnosť, odolnosť a európsku kvalitu za skvelé ceny. Redfox predstavuje široké portfólio produktov a technológií, s ktorým kompletne vybavíte gastronomickú prevádzku akéhokoľvek typu a zamerania. V ponuke Redfox nájdete okrem konvektomatov všetko od liniek cez snackové zariadenia, až po chladenie a umývačky. Ak hľadáte spoľahlivé produkty európskej kvality za cenu, ktorá pre vás bude príjemnou pridanou hodnotou, tak sa nebojte zvoliť produkty Redfox.

Zanechať odpoveď