Šľapky, ktoré sú elegantné: Šľapky na platforme

Koniec leta je čas, kedy žijeme výpredajmi. Ponúka sa nám nepočetné množstvo kolekcií letnej obuvi, na last minute si prezeráme ponuky so sandálmi a so šľapkami. Buďte aj vy prezieravé a pripravte sa na budúcu letnú sezónu a ďalšie teplé dni. Nechajte sa za skvelé ceny očariť šľapkami, samozrejme nie obyčajnými. Máte pocit, že šľapky sú len domáca obuv alebo obuv k bazénu? Námietka! Šľapky na platforme sú naopak veľmi elegantné a aj so šatami kombinovateľné. Dokážu dať ten správny nádych aj Vášmu letnému outfitu, len čo im dáte šancu. 

Topánky na platforme, vrátanie šľapiek, sú nielen tie, čo majú vyvýšený opätok, ale vyvýšená je celá podrážka, vrátane prstovej časti. Práve toto vyvýšenie dáva topánke špecifický moderný nádych, takže môžete dobre vyzerať aj v platformových žabkách. Stačí správny dizajn a šarm je na Vašej strane.  

Šľapky na platforme
ETIMEE DÁMSKE KOŽENÉ ŠĽAPKY NA PLATFORME

Šľapky na platforme Vám zalichotia 

Šľapky na platforme príjemne opticky predĺžia Vaše nohy, čo nie je na škodu pri akejkoľvek výške. Tým, že sú vyvýšené po celej dĺžke, sú aj stabilnejšie ako klasické podpätkové modely. Nájdete ich preto v kolekciách športových značiek ako Skechers, Adidas alebo Puma, ale aj v elegantných značkách ako Tamaris, Bugatti či Tommy Hilfiger. Čím farebnejšie, tým lepšie, čím originálnejšia podrážka, tým zaujímavejšie. Nebojte sa dať voľnosť svojim nohám. Šľapky na platforme Vám k tomu pômôžu.  

Šľapky na platforme
ELEGANTNÉ DÁMSKE KOŽENÉ ŠĽAPKY NA PLATFORME

Nespočetne veľa možností

Šľapky ako také sú často podceňovaným artiklom v našom outfite. Pritom môžu byť štýlové, originálne a osviežujúce. Ponúkajú veľa možností, či už sa spoľahnete na tie nízke, podpätkové, klinové alebo platformové. Platforma bude to, čo Vás omladí a nebude len hitom jednej sezóny. Topánky na platforme sú IN posledných pár rokov a niekoľko rokov nimi asi aj zostanú. Nezáleží na tom, či je obuv zimná alebo letná. Minimálne pri šľapkách je však platforma šikovná a dáva aj nenápadnej obuvi nápadny flair.  

Zanechať odpoveď