Tonery do tlačiarní HP sú zárukou kvalitnej tlače

Za predpokladu, že používate správne a originálne tonery do tlačiarní HP, nebudete mať problém získať vždy ostré, živé a dlhotrvácne výtlačky. Ak si nie ste istý, aký toner konkrétne potrebujete, malo by to byť uvedené buď na vnútornej strane tlačiarne, alebo si ho môžete vyhľadať aj online na základe modelu tlačiarne. Taktiež môžete vziať svoj použitý toner a pozrieť sa na sériové číslo. Toto je číslo, ktoré budete musieť použiť pri nakupovaní HP tonerov online. Veľkou výhodou tonerov HP je, že sa dajú recyklovať. Existuje množstvo iniciatív vytvorených prostredníctvom spoločností predávajúcich tonery, ktoré umožňujú úspešnú recykláciu a opätovné použitie tonerov, čím sa obmedzuje dopad vášho nákupu na životné prostredie.

tonery do tlačiarní HP
Tonery do tlačiarní HP tlačia dlho a kvalitne

Tonery do tlačiarní HP sú cenovo dostupné

Kazety HP sú známe svojou cenovou dostupnosťou. Ak ste používateľom s veľkým objemom tlače a vysokým počtom strán denne, môžete si kúpiť viac tonerov naraz, predajcovia zvyčajne poskytujú zaujímavé zľavy na takéto nákupy. HP je celkovo skvelá značka z hľadiska cenovej dostupnosti, pretože niektoré tlačiarne HP podporujú aj používanie vysokokapacitných kaziet XL. Ide o atramentové a tonerové kazety, ktoré dokážu vytlačiť dvakrát toľko strán a niekedy aj viac v porovnaní s priemernou kazetou. Tonery HP sú skrátka ideálnou voľbou, čo sa týka pomeru kvalita – cena.

tonery do tlačiarní HP
Tonery do tlačiarní HP sú ideálnou cenovou voľbou

Rozdiel medzi atramentovými a tonerovými kazetami HP

Atramentové kazety sú vyrobené pre tlačiarne HP InkJet. Atrament je kvapalina. Pre väčšinu domácností ponúka atramentová tlačiareň všetko, čo potrebujete. Tonerové kazety sú vyrobené pre tlač HP LaserJet. Toner je prášok, ktorý ponúka lepšiu presnosť a kontrolu pri vyšších rýchlostiach tlače, čo je optimálne pre podniky. Atramentové aj tonerové kazety majú podobný dizajn a funkciu, ale slúžia na rôzne účely. Čierne a farebné kazety HP sú vyrábané tak, aby vždy dosiahli ostrú a konzistentnú tlač. Okrem toho atramentové kazety nie sú nikdy znovu naplnené ani repasované. Sú originálne a nové. Sú pripravené na profesionálne použitie od chvíle, keď ich vyberiete z krabice.

Zanechať odpoveď