Záhradný nábytok – luxusné sedenie na vašej záhrade či terase

Záhradný nábytok

Ratanový záhradný nábytok

Záhrady, terasy a balkóny patria v letnom období u mnohých ľudí k najobľúbenejším miestam, kde sa dá veľmi príjemne tráviť voľný čas a s ním spojené chvíle oddychu, relaxu a rodinnej pohody či veselých stretnutí s priateľmi.

Dnešné záhrady už väčšinou nemajú podobu typickej úžitkovej záhradky, kde svoj priestor dostala najmä zelenina, prípadne domáca hydina, ako to bývalo kedysi, ale stávajú sa najmä okrasnou zónou slúžiacou prevažne na relax. A tak dnes v záhradách nájdete nielen hojdačku a pieskovisko pre deti, ale aj väčšie či menšie bazény a samozrejme najrozmanitejší záhradný nábytok. Aj keď tzv. bio-záhrady sú dnes veľmi populárne a dopestovať si vlastné sladučké jahody, jablká či ríbezle je tiež na nezaplatenie…

Luxusný záhradný nábytok

Luxusný záhradný nábytok

Luxusný nábytok do záhrady

Veľmi pestrá ponuka záhradného nábytku na dnešnom trhu umožňuje výber naozaj krásnych kúskov nábytku do vašej záhrady či na terasu.

A tak sa často súčasťou záhrad stáva krásny luxusný záhradný nábytok napr. z veľmi odolného umelého ratanu, ktorého vysoko elegantný vzhľad by sa mohol pokojne stať nielen ozdobou exteriéru, ale aj interiéru.

Rohové sedacie súpravy z umelého ratanu s pohodlnými textilnými vankúšikmi alebo rôzne kombinácie 2-sedu, kresiel a stolíka či dokonca okrúhle ležadlá s tienením podobné veľkej okrúhlej posteli vám umožnia naozaj luxusný oddych v záhrade i na väčšej terase.

Luxusný, odolný a s jednoduchou údržbou

Záhradný nábytok - ratanové sedačky

Sedačky do záhrady

Materiál, ktorý sa najčastejšie používa na výrobu luxusného záhradného nábytku a doplnkov (napr. kvetináčov) nazývaný umelý ratan, syntetický ratan či technoratan, je vysoko kvalitným a odolným materiálom, ktorý je oveľa trvalejší ako napr. prírodný ratan a aj jeho údržba je podstatne menej náročná. Takýto záhradný nábytok je takmer bezúdržbový a úplne postačí, ak ho z času na čas opláchnete tlakovou vodou zo záhradnej hadice a textilné vankúšiky operiete bežným spôsobom podľa údajov na štítku.

Jeho veľkou výhodou je odolnosť voči vplyvom počasia a tak sa nemusíte obávať žiadnych plesní, hrdze, zmeny farby ani praskania či lúpania. Záhradný nábytok zo syntetického ratanu je dobrou investíciou, ktorá sa rozhodne vyplatí.

Zanechať odpoveď