2din autorádio už aj vo vašej štandardnej doplnkovej výbave

Ako docieliť, aby ste sa vo svojom aute cítili bohémsky? Samozrejme, o auto sa treba dôkladne starať po technickej a funkčnej doplnkovej stránke. Nepodceňujte ani dizajn interiéru či chybičky krásy zvonku. Stále vám to nestačí? Na výnimočný pocit z jazdy potrebujete disponovať tým, čo vám iní budú len ticho závidieť. Premýšľate o novom mediálnom zariadení? Omyl! Pre svoje nadštandardné potreby si okamžite zabezpečte multimediálne 2din autorádio s novými technológiami.

2din autorádio s väčšou istotou si užijete v modernej výbave nových modelov áut. Rozhodujúcim parametrom zostávajú rozmery pre inštaláciu. Pripomíname to, aby ste predišli zbytočnej, falošnejradosti z niečoho, čo nebude a ani nikdy neumožní podobný efekt ako nové autorádio 2din. Má to aj veľa praktických dôvodov pre dodatočnú montáž v starších automobiloch. Čísla nepustia a ich štandardné rozmery zostávajú 18 x10 cm.

autorádio 2din
Nadštandardné rádio pre nadštandardné potreby a požiadavky.

Minimálne funkcie? Nič také autorádio 2din nepozná!

Prvou požiadavkou je, aby každé autorádio umožňovalo v dobrej kvalite prijímať rádiový signál a pre lepšiu informovanosť disponovalo funkciou RDS. Nie je to nič neopísateľné v porovnaní s výbavou nových autorádií. No boli časy, keď si aj dnešný bohém s týmto vystačil. Na displeji autorádia si prečítal názov rozhlasovej stanice, poprípade piesne a interpreta. Tí, čo boli stále na cestách, si postupne vyžiadali technológiu DAB, DAB+. Neunikli im žiadne aktuality ani v horšie dostupných terénoch.

Nároky modernej spoločnosti sa neúnosne znásobuje. To, čo sme obdivovali na minuloročnom autorádiu 2din, už dnes nemá až taký potenciál. Pre svoju zaneprázdnenosť sa nezaujímame ako, ale koľko tých informácií nám sprostredkuje v krátkom časovom intervale najnovší model.

2din autorádio
2din autorádiá disponujú mnohými skvelými funkciami.

2din autorádio zvládne každú novú informáciu

Kvantita informácií by bola pre nás bezvýznamná, ak by 2din autorádio nedisponovalo funkčným dotykovým displejom a prehľadným užívateľským rozhraním. Každá nová správa potrebuje nadštandardné grafické zvýraznenie, keďže našu pozornosť pohlcuje najmä situácia na ceste. Dnes už pracujeme na nových autorádiách podobne ako na smartfónoch a dotykom sa preklikávame medzi jednotlivé ikonky.

Sú situácie, keď si ani takúto obsluhu nemôžeme dovoliť. Vtedy nám príde vhod 2 din autorádio s novou funkciou hlasového ovládania, s ovládaním funkcií na volante, s podporou bluetooth a wi-fi pripojením, keď dostávame všetky potrebné info v reálnom čase.       

Zanechať odpoveď