Túžite po plne automatickej airsoftovej zbrani?

Ste skutočne seriózne rozhodnutí venovať sa pravidelne airsoftu a airsoftovým bojovým hrám družstiev? Máte niekoľkých dobrých priateľov, ktorí sa tejto zábave venujú počas voľných víkendov už pomerne dlhú dobu a lákajú vás pripojiť sa k nim? Potom už určite máte za sebou aj nejakú tú cvičnú streľbu, na ktorú slúžia airsoftové zbrane. Zhruba viete o čo tu ide a aké sú základné pravidlá hry na bojisku. Potrebujete pomoc pri výbere správnej airsoftovej zbrane? Prečo nie, ak ste začiatočník, potom určite nie ste sám, kto sa potrebuje rýchle a rozumne zorientovať v širokej ponuke airsoftových zbraní. Airsoftový hráč potrebuje nielen sadu hlavných a záložných zbraní a strelivo, ale aj ochranné prostriedky a rôzne iné doplnky.

airsoftové zbrane

Airsoftové zbrane slúžia na šport a zábavu.

Aký je váš rozpočet na airsoftové zbrane?

Určite nie neobmedzený, a preto je dobré pristupovať k nákupu prvej a ďalších airsoftových zbraní s rozvahou a nerobiť zbytočné chyby. Možností je niekoľko ako postupovať. Buď si kúpiť lacnejšiu verziu nejakej zbrane a s tou začať s praktickými bojovými hrami, alebo chvíľu počkať. Našetriť si niečo navyše a kúpiť si kvalitný model zbrane, ktorý sa mnohým hráčom osvedčil priamo v teréne. Čo možno by aj bola v dlhodobejšom horizonte tá rozumnejšia taktika a lepšia investícia. Ambície jednotlivých airsoftových hráčov sú samozrejme rôzne. Niektorí sa vyzbroja hneď od začiatku tými najlepšími airsoftovými puškami a pištoľami, ale akosi sa im v bojových akciách nedarí a čoskoro po zahájení vojenských operácií sú „mŕtvi“.

airsoftové zbrane

Airsoftové zbrane sú od tých pravých na nerozoznanie.

Zvážte, kde budete airsoftovú zbraň používať

Pokiaľ ste si už nastavili určitý rozpočet a viete, koľko chcete a môžete na začiatok minúť finančných prostriedkov z vlastného vrecka, potom vás čaká ďalší krok. Pri výbere airsoftovej zbrane je nutné zvážiť, akú pozíciu budete zohrávať v airsoftovom tíme a načo ju plánujete používať. Bude sa používať len na streľbu na cieľ v záhrade za domom? Chcete ju využívať na akčné vzrušenie z tímovej airsoftovej hry?

Zanechať odpoveď