Autoalarmy, alebo ako bojovať proti krádeži motorového vozidla

autoalarmy

Kvalitné autoalarmy sú pre zlodejov nočnou morou

Autoalarmy sú dnes najväčším nepriateľom zlodejov, keď nepočítame s tým keby ste mali čas a chuť tráviť svoj voľný čas pred vaším autom s nabitou zbraňou. To dnes už robiť nemusíte a namiesto bedákania nad ukradnutým autom alebo trávením času pred svojim autom obraňovaním svojho majetku, ozbrojený ako Texaský statkár, si môžete aj odpočinúť a nechať ochranu svojho auta na kvalitné autoalarmy.

Techniky krádeže a obchádzanie autoalarmov

Žijeme v 21. Storočí a zlodeji  aut sa naučili veľa rôznych trikov ako obísť ochranné zariadenia a autoalarmy. Dnes už nestačí, keď idete autom na dovolenku, aby ste si zamkli auto na kľúčik.

Auto bez zabezpečenia vám môžu ukradnúť pomocou duplikátu Vášho kľúča ale aj ukradnutím vašich kľúčov samotných. Na to si môžete povedať, veď moje auto môžem vždy nájsť pomocou skrytých GPS zariadení proti ukradnutiu ktoré som dal namontovať, nie? Nie. Medzi najnovšie techniky zlodejov patrí aj použitie rušičky GPS/GPRS/GSM signálu, ako aj, použitie dekódovacích zariadení či výmenou aktivačnej jednotky s ktorými ani nepotrebujú Váš kľúč k autu.

Moderné autoalarmy a ako zabezpečujú auto pred odcudzením

Keď idete na dovolenku autom, chodievate určite natankovať, osviežiť sa a oddýchnuť si od cesty. Už idete platiť a zrazu Vám  začne pípať mobil s upozornením že niekto sa vám pokúša dostať do auta. Urýchlene sa vrátite k autu pri ktorom nájdete veľmi milého cudzinca s veľkým úsmevom na tvári ako mu začnú kvapkať kropaje potu z čela a určite sa vám bude snažiť narozprávať  to že si len pomýlil auto.

autoalarmy

GPS alarmy do áut sú skvelým riešením, no v pár prípadoch sa zlodejom podarilo poraziť aj túto technológiu

Ak si viete predstaviť že sa Vám môže niečo podobného stat. Tiež môžete zauvažovať o tom že ostanete bez auta v zahraničí na neznámej pumpe a bez všetkých dokladov čo ste mali v aute. Určite Vás pri tejto úvahe prešiel mráz po chrbte, keď už nie pre materiálnu škodu, tak pre opustenosť v neznámej krajine.

Moderné autoalarmy chránia pred podobným odcudzením a investícia do nich môže zabrániť zlodejom odísť s Vaším autom.

Zanechať odpoveď