Béžová kabelka je dobre kombinovateľnou voľbou

Béžová farba patrí do palety tzv. neutrálnych farieb, takže sa výborne kombinuje aj s inými farbami a preto je v móde vždy vítaná a obľúbená. Béžová navyše dokáže príjemne rozjasniť celý outfit a tiež váš šatník, najmä ak v ňom až doteraz prevládali tmavšie odtiene. Nezabúdajte však, že béžová farba môže mať rôzne odtiene. Sýtejšie, tlmenejšie aj svetlejšie či dokonca s jemným nádychom do žlta alebo do ružova. Preto jej výber na oblečení vždy prispôsobte tónu vašej pleti. Ak sa vám aj napriek všetkému stále zdá, že béžová vašej pleti nepristane, určite siahnite aspoň po doplnkoch v tejto skvelej farbe. Napr.béžová kabelka, peňaženka, obuv, alebo lodičky v béžovej – telovej farbe by určite nemali chýbať v žiadnom ženskom botníku.

Béžová kabelka

Béžová kabelka sa hodí na každú príležitosť.

Béžová kabelka na každú príležitosť

Béžová kabelka je rovnako skvelou a nenahraditeľnou voľbou ako béžové či telové lodičky. Tento odtieň je výborne kombinovateľný a hodí sa takmer ku všetkému, takže v prípade akéhokoľvek outfitu hneď viete po čom siahnuť. Výhodou tiež je, že béžová kabelka sa hodí na každú príležitosť, napr. aj na spoločenské udalosti. Preto ak si zvolíte správny večerný model alebo peknú jednoduchú listovú kabelku v béžovej farbe, určite nebudete ľutovať. Béžové kabelky s väčším objemom zase využijete na každodenné nosenie do práce. Ideálnou kombináciou je napr. tón v tóne v zemitých farbách.

Béžová kabelka

Béžová kabelka dokáže oživiť váš outfit.

Béžová kabelka medzi trendami jesene 2017

Každý rok či ročné obdobie má svoje aktuálne módne trendy. Béžová kabelka medzi nimi ani tentokrát nemôže chýbať, pretože klasické farby, ako je čierna, biela, šedá a béžová majú v kolekciách módnych návrhároch zelenú aj v sezóne jeseň-zima 2017/2018. Béžová kabelka je nadčasová klasika, ktorá bude stále v móde. Preto si určite minimálne jednu kvalitnú koženú kabelku v béžovej farbe doprajte aj túto jeseň. Béžová k jeseni jednoducho patrí!

Zanechať odpoveď