Čarovný Karibik

Letná dovolenka je už za dverami, no ak patríte k tým, ktorí sa ešte stále nerozhodli kam tento rok vycestovať za oddychom, potom vám dáme jeden tip. Dovolenka v Karibiku nielenže nesklame, ale bude určite patriť k tým najlepším, ktoré ste doteraz zažili. Karibik patrí k najvyhľadávanejším dovolenkovým destináciám a to právom, pretože so sebou prináša nielen úchvatné pláže a more, ale aj tropické počasie, krásnu prírodu a bohatú históriu. Užite si oddych na bielych pieskových plážach v tieni palmy s obľúbeným drinkom v ruke a sledujte ten najkrajší západ slnka s milovanou osobou. Karibik praje aj vodným športom a hlavne potápaniu či šnorchlovaniu, pretože tunajší podmorský svet patrí k najkrajším na svete.

dovolenka Karibik

Karibik je jednoducho rajom na zemi – posúďte sami.

Karibik na ostrovoch

Dovolenka v Karibiku by určite nemala trvať menej než dva týždne, no ani to vám nebude stačiť na to, aby ste navštívili všetky krásy tejto destinácie. Užite si romantickú plavbu loďou a navštívte okolité ostrovy ako je napríklad nezabudnuteľný Barbados, Aruba či úchvatná Dominikánska republika. Nevynechajte ani známu Jamajku, kde si v reggae bare vychutnáte nejaký chutný rumový koktail. Ľudia na Jamajke sú navyše veľmi priateľskí a usmievaví a nie je to iba kvôli marihuane, ktorá sa tu používa asi na všetko. Karibik však ponúka ešte jeden úchvatný ostrov plný kontrastov, ktorý si zamiloval aj Ernest Hemingway – Kuba a jej atmosféra vás úplne očarí.

dovolenka Karibik

Karibské súostrovie je tvorené množstvom krajín a najmä ostrovov.

Karibik na poslednú chvíľu alebo ako ušetriť na dovolenke

Ak máte na tohtoročnú dovolenku obmedzený rozpočet, nezúfajte. Nemusí to hneď znamenať, že musíte svoje nároky na destiníciu zvoľniť, stačí ak si vyberiete niektoré z Last Minuty zájazdov a svoju dovolenku budete mať možno aj o polovicu lacnejšie. Last Minute Karibik vonia exotikou, ktorá je dostupná. Zajednajte si letenky, pobaľte kufor a odcestujte na dovolenku snov, pretože Karibik ňou naozaj je. Kilometre pieskových pláží, čisté more, ale aj karibský rum a kulinárske špeciality vás o tom presvedčia, tak neváhajte a hľadajte výhodné Last Minute ponuky, aby ste sa o tom presvedčili na vlastnej koži.

Zanechať odpoveď