Clip in vlasy – dlhé, husté vlasy rýchlo a jednoducho

clip in vlasy

Ako dosiahnuť dokonalú dĺžku i objem vlasov? Clip in vlasy!

Predlžovanie vlasov patrí k čoraz vyhľadávanejším metódam, ako dosiahnuť potrebnú dĺžku a hustotu vlasov. Jednoducho mať účes presne podľa svojich predstáv, z jemných vlasov vyčarovať bohatšie a z krátkych dlhé, to všetko sa dá pomocou predlžovania. Jedným z najrýchlejších a najobľúbenejších spôsobov, ako mať dlhšie vlasy, sú tzv. clip in vlasy. Ide o jednu z najšetrnejších metód vôbec, pretože clip in vlasy sa na noc odkladajú a vaše prirodzené vlasy sú tak celú noc bez záťaže. Dokonca je možné túto metódu ako jedinú zvládnuť  bez problémov aj  svojpomocne doma.

Aké sú clip in vlasy?

Clip in vlasy sú vlastne kovové sponky, na ktorých sú pripevnené vlasové pásy z prírodných alebo umelých vlasov. Tieto sponky (clipy) jednoduchým spôsobom – kliknutím pripevníte k svojim vlasom. Vďaka protišmykovej silikónovej gumičke, ktorou je clip opatrený, sú vlasy naozaj bezpečne prichytené a nemusíte sa obávať ich zošmyknutia. Ich ponuka je rozmanitá takže si môžete vybrať rôzne šírky, dĺžky aj farebné prevedenia clip in vlasov.

Aké iné metódy ešte poznáme

clip in vlasy

Nevyhovujú vám clip in vlasy? Vyskúšať môžete aj keratínovú či eurolokovú metódu.

Existuje niekoľko ďalších metód, ako si nechať vlasy predĺžiť a zahustiť. Známa je keratínová metóda predlžovania vlasov za tepla, pri ktorej ide o pripojenie prameňov k vlastným vlasom pomocou keratínového spoja a jeho následným roztavením pôsobením tepla, čím sa vytvorí dokonalý spoj. Možné je aj predlžovanie vlasov keratínom za studena, kedy sa pramene nadpájajú pomocou ultrazvukového prístroja.

Dlhšie vlasy dosiahnete aj metódou micro ring (tzv. mikroringová metóda), ktorá sa vykonáva pomocou maličkých  krúžkov. Tie sa navlečú na prameň vlastných vlasov a pridá sa k nim aj prameň vlasov určených na predĺženie. Následne sa krúžok uzavrie pomocou špeciálnych klieští.

Euroloková metóda spočíva v nadpájaní vlasov pomocou kovových lievikových eurolokov a špeciálnych klieští.

Nalepovacie vlasové pruhy, alebo tzv. speed tape technika predlžovania a zahusťovania vlasov je pomerne nová metóda nadpájania vlasov pomocou špeciálnych lepiacich pások.

Tieto metódy si však na rozdiel od clip in vlasov rozhodne vyžadujú profesionálnu aplikáciu v kaderníctve.

Zanechať odpoveď