Crossbody kabelky sú módnou stálicou

Aké typy dámskych kabeliek sú dlhodobo najžiadanejšie a najaktuálnejšie? Určite sú to dámske kabelky známe aj pod označením shopper a crossbody kabelky. Tie väčšie typu shopper sú na každodenné nosene do práce či bežné nakupovanie.  Okrem peňaženky, tabletu, mobilu, nutnej kozmetiky a diárov, sa do nej pokojne zmestí aj menší nákup. To však určite neznamená, že sa jedná o obyčajnú nákupnú tašku. Naopak. Shopper kabelky sú aktuálne na módnom výslní a môžete si ju smelo vziať napríklad aj na prestížnu obchodnú schôdzku. Vďaka kreativite módnych návrhárov a dizajnérov je k dispozícii široká ponuka modelov, ktoré sa vyznačujú jednoduchým, elegantným dizajnom  prepracovaným do detailov.

Crossbody kabelky

Ich výhodou je, že ich môžete nosiť tak, ako vám to vyhovuje.

Kabelky cez rameno

Crossbody kabelky cez rameno sa postupom času stali obľúbenou stálicou medzi kabelkami. Zvyknú sa tiež označovať  ako kabelka cez telo či messenger. Je to kabelka skôr menších rozmerov a vždy disponuje dostatočne dlhým ramenným popruhom. Ten umožňuje nosenie kabelky nielen cez rameno, ale pokojne aj naprieč cez telo. Nehrozí potom skĺzavaniu crossbody kabelky z ramena a nositeľka alebo nositeľ si nemusí kabelku pridržiavať. Má tak úplne voľné ruky.

Crossbody kabelky

Pohodlie crossbody kabelky určite oceníte.

Akú kabelku na dovolenku?

Ste milovníčkou kabeliek a máte ich doma v zásobe niekoľko? Alebo najradšej stále nosíte len tú jednu obľúbenú? Sú určité typy kabeliek, ktoré by mala vlastniť každá žena. Patrí sem veľká kabelka na nákupy, do ktorej sa vojde všetko vrátane nákupu. V šatníku by nemala chýbať kvalitná a reprezentatívna kabelka do práce a v neposlednom rade tiež malá crossbody kabelka. A práve na tú by ste nemali zabudnúť ani vtedy, keď si budete baliť batožinu na dovolenkový pobyt.

Na výlety jedine s crossbody!

Prečo by vám práve táto kabelka nemala na cestách chýbať? Základnou výhodu je  jej veľkosť a dlhý popruh cez rameno.  Uvidíte, že ju oceníte, až sa budete chystať na večeru, pôjdete na výlet alebo dostanete nečakanú pozvánku na miestnu priateľskú party.

 

Zanechať odpoveď