Cúvacia kamera Vás navedie na bezpečné a spoľahlivé parkovanie

Účelná cúvacia kamera umožňuje eliminovať riziko poškodenia vozidla pri cúvaní a parkovaní aj za zhoršených dopravných podmienok. Tak jednoduchšie zabránime škodám na majetku a v neposlednom rade aj na ľudskom zdraví a živote.

cúvacia kamera

Doprajte si maximálny prehľad o situácii okolo Vášho vozidla aj pri cúvaní a parkovaní.

Cúvacia kamera zabezpečuje maximálny prehľad pri šoférovaní

Cúvacia kamera patrí k bežnému doplnkovému príslušenstvu na snímanie obrazu za naším vozidlom. Ten sa ďalej prenáša do displeja autorádia, respektíve do špeciálneho displeja zabudovaného v spätnom zrkadle. Tak kamera umožňuje sledovať celý priestor za nami bez nutnosti otáčať sa. Veľkú výhodu zabezpečuje cúvacia kamera pri šoférovaní veľkých, nákladných vozidiel. Vidíme aj to, čo by pri bežnom otočení k zadnému zrkadlu nebolo jasné a opticky zreteľné.

cúvacia kamera

Jednoduchá inštalácia nad registračnú značku vozidla.

Vyberte si tú správnu kameru na cúvanie

Pri kategorizácií jednotlivých typov cúvacích kamier sa najprv treba oboznámiť s univerzálnou cúvacou kamerou. Je to kamera, ktorá sa spravidla dá uchytiť kdekoľvek. Pri tých pokročilých typoch univerzálnych kamier na cúvanie sa priamo navŕtajú do plastu a nie je ich vidieť. OEM cúvacia kamera do osvetlenia RZ. Takáto kamera je navrhnutá pre konkrétny typ automobilu, a preto musí byť špeciálne upravená, aby sa dala nainštalovať do osvetlenia registračnej značky.

Existuje aj kamera na cúvanie, ktorá má svoju optickú časť pre snímanie priestoru za autom umiestnenú priamo v podložke registračnej značky. Zakúpite ju spolu s danou kamerou. Cúvacia kamera v brzdovom svetle je typická pre využitie v dodávkach. Tým jednoduchšie umožňujú vodičom vidieť kompletne celý priestor za veľkou dodávkou. Kamera sa montuje za brzdové svetlo, ktoré je v dodávkach umiestnené vysoko hore.

Zanechať odpoveď