Dámske kabelky – najlepšie priateľky žien

Snáď neurazím žiadnu ženu, keď poviem, že my ženy sme stvory márnotratné a keď sa nám niečo zapáči, sme ochotné za to zaplatiť doslova akúkoľvek sumu. Topánky sú kapitola sama o sebe, potrebovali by sme na ne jednu osobitnú miestnosť, kde by sme ich mohli skladovať. Nielen topánky sú však našou drogou, búšenie srdca nám vie spoľahlivo spôsobiť aj pekná kabelka. Dámske kabelky sú našimi najlepšími kamoškami, nespravíme bez nich ani krok a ja sama sa musím priznať, že keď som si raz kabelku zabudla doma, cítila som sa nejaká „neúplná“ a nevedela som, čo mám robiť s rukami. Jednoducho som bola bez mojej kabelky stratená.

dámske kabelky

Dámska kabelka na každý bežný deň

Dámske kabelky a farby

Dámske kabelky sú tým najlepším módnym doplnkom. Skrášlia aj ten najjednoduchší outfit, vyšperkujú ho a dodajú mu štýl a eleganciu. Vo vašom šatníku by určite nemala chýbať klasická čierna kabelka, ktorá je vhodná na akúkoľvek príležitosť a farebne sa hodí k čomukoľvek. Určite si zaobstarajte aj kabelku v hnedej alebo škoricovej farbe, ideálnej hlavne v jesennom a zimnom období alebo kabelku v béžovej tzv. nude farbe. Hitom tejto sezóny sú dámske kabelky v pastelových farbách, predovšetkým púdrovo ružová, ale aj všetky ostatné odtiene ružovej, vďaka ktorým budete vyzerať dievčensky a romanticky. Krok vedľa však nespravíte ani s kabelkou bordovej, horčicovej či kráľovsky modrej farby a to v akomkoľvek prevedení.

dámske kabelky

Perfektná aj pri cestovaní

Dámske kabelky – akú veľkosť zvoliť?

V obchodoch už nájdete dámske kabelky v mnohých prevedeniach, štýloch aj veľkostiach a to akú kabelku si vyberiete, záleží len na vás, vašich osobných preferenciách a účelom na aký ju potrebujete. Napríklad pri slávnostných príležitostiach akými sú svadba či ples si vystačíte s malou a decentnou listovou kabelkou, vo voľnom čase oceníte buď crossbody alebo kabelku cez plece a pri nakupovaní či cestovaní na dovolenku si nebudete vedieť vynachváliť priestrannú shopping bag kabelku, do ktorej zmestíte všetko potrebné a ešte vám nejaké to miesto aj ostane.

Zanechať odpoveď