Biele dámske košele ako nestarnúci trend

Dámske košele – biela klasika je večná

Dámska móda, obuv a doplnky… Jednoducho všetko, čo do ženského sveta neodmysliteľne patrí rovnako ako aj kvalitná prírodná kozmetika či rôzne iné skrášľovacie produkty, napr. make-up, clip-in vlasy a príčesky. To všetko ponúka nekonečne veľa možností ako kombinovať  a meniť svoj outfit. Takmer každá žena má rada zmenu, samozrejme zmenu k lepšiemu, napr. nový účes, kabelku alebo šperk a keďže móda je veľmi vrtkavá, ponúka nám dostatok príležitostí meniť svoj vzhľad. Na druhej strane má však módny svet aj svoje stále a nemenné kúsky.  Na týchto kúskoch sa dá stavať. Na ich obľúbenosti sa totiž ani rokmi nič nemení (napr. dámske lodičky, malé čierne koktejlky či jednoduché, biele dámske košele). Práve tieto kúsky by mali byť základným stavebným materiálom našich šatníkov.

Dámska košeľa jednoduchá

Biela košeľa nechá vyniknúť výraznejšie kúsky outfitu.

Jednoduché biele dámske košele, flanelky a blúzky

Pýtate sa prečo sú práve biele dámske košele jednoduchého strihu takým nadčasovým kúskom? Z jednoduchého dôvodu. Práve preto, že sú klasické, univerzálne a dobre kombinovateľné. V porovnaní s módnymi vychytávkami ako boli svojho času napr. známe flanelové košele (farebné aj kárované), ktoré raz zažívajú veľký módny návrat a inokedy sú doslova zatracované, si biela dámska košeľa drží svoju popularitu stále na rovnakých priečkach. Preto sa nikdy sa nemôže stať nemodernou. Podobne je to aj s dámskymi blúzkami, ktoré každý rok prechádzajú rôznymi módnymi obmenami. To sa týka najmä materiálov, farieb, strihov, vzorov a rôznych detailov (ako sú napr. volány, vrecká a riasenia), kým klasické biele dámske košele sú naozaj večné.

Dámske košele jednoduché

Biela klasika si drží svoju popularitu už dlhý čas.

Biela dámska košeľa – ideálna na každú príležitosť

Biele dámske košele nájdu uplatnenie v každom outfite, pretože sa rovnako dobre hodia k formálnemu, pracovnému, ako aj k mestskému, ležérnemu štýlu. Biela alebo svetlomodrá dámska košeľa je skvelou voľbou ku klasickým nohaviciam alebo k elegantnému kostýmu, ale vynikne aj v kombinácii s džínsami a naviac je priam ideálna pre módne vrstvenie s vestičkami, kardigánom, sakom, svetríkmi a pod.

Zanechať odpoveď