Dámske peňaženky patria medzi dôležité módne doplnky

Dámsku módu si bez dôležitých módnych doplnkov, ako sú napr. kabelky, šperky, šatky, opasky, ale aj dámske peňaženky či dokonca slnečné okuliare, zrejme nedokážeme ani dosť dobre predstaviť, pretože všetky tieto, na prvý pohľad možno aj nepatrné detaily, sú dôležitou súčasťou ženského outfitu. Niektoré z týchto dámskych módnych doplnkov sú skôr imidžovou a estetickou záležitosťou, kým iné zase viac menej praktickou alebo spojením – oboch, imidžu, praktickosti aj funkčnosti zároveň. Praktické a imidžové zároveň sú napr. aj dámske peňaženky a kabelky, ktoré využívame každý deň, či už na ceste do práce, do mesta, na nákupy, do fitness centra, knižnice alebo aj na večerné posedenie, párty i dovolenku. Pre väčšinu z nás určite platí „bez peňaženky ani na krok“.

dámske peňaženky

Či ide o dar pre samú seba, alebo pre priateľku, kvalita je na prvom mieste

Truhlica plná pokladov…

Dámske peňaženky ochraňujú množstvo cenných a dôležitých vecí, ako sú kreditné a zľavové karty, osobné doklady, bločky a peniaze, preto by sme mali výberu tohto módneho doplnku vždy venovať aj patričnú pozornosť a zamerať sa len na naozaj kvalitné kúsky. Kvalitné dámske peňaženky sú vyrobené prevažne z kože a okrem naozaj kvalitného prírodného materiálu, akým je pravá koža si všímajte aj celkové prevedenie a kvalitu šitia či vnútorné vybavenie peňaženky. Precízne šitie, dostatok priehradiek na všetko potrebné, čo budete potrebovať do peňaženky umiestniť, ale aj bezpečné a kvalitné zapínanie, ktoré sa po čase nezačne samé od seba odopínať – to všetko sú pre výber dámskej peňaženky dôležité kritériá.

dámske peňaženky

Dámske peňaženky – nosíme v nich čoraz viac vecí

Pútavý a moderný dizajn pre dámske peňaženky

Nemenej dôležitou požiadavkou pri výbere dámskej peňaženky je aj pútavý a moderný dizajn, ktorý nám musí padnúť do oka už na prvý pohľad. Pestrosť tvarov, farieb a rôznych dizajnových prevedení či detailov, ktorá je momentálne dostupná na trhu, však umožňuje zvoliť si dámske peňaženky presne podľa svojich predstáv a vkusu (napr. dámske peňaženky Giovanni s veľmi originálny farebným dizajnom s potlačou). Inšpirujte sa napr. aj TU.

Zanechať odpoveď