Detské stoličky ako ideálny pomocník pri kŕmení

Kŕmenie dieťaťa patrí k nezabudnuteľným zážitkom rodičov, na ktorý budú aj v neskoršom veku radi spomínať. Vidieť svoje dieťatko vyrastať a naučiť ho k zdravým stravovacím návykom, ktoré bude prínosom po celý život dieťaťa si vyžaduje veľkú trpezlivosť. Dieťa si zaužíva stravovacie návyky. Detské stoličky sú pri kŕmení dieťaťa veľmi nápomocné a praktické. Využíva sa vtedy, keď dieťatko prechádza z mliečnej stravy na tuhú stravu vo vekovom období 6 alebo 8 mesiacov, niektoré už od narodenia. Keď sa dieťatko začne kŕmiť samo, stolička bude veľmi často špinavá od jedla a mamičky často ocenia praktickú údržbu stoličky. Pri používaní detskej stoličky je kŕmenie bezpečné, komfortné a zároveň aj zábavné. Ako teda vybrať detskú stoličku?

Kŕmenie v takejto stoličke je bezpečné a zábavné. Detské stoličky zabezpečia, že deti sú vo výške rodičov, a tak máte svoje ratolesti pod kontrolou.

Detská stolička plastová alebo drevená?

Rodičia poznajú  svoje dieťatko najlepšie a taktiež aj svoju domácnosť. Výhodou je, aby dieťa sedelo na detskej stoličke vzpriamene. Výrobcovia ponúkajú drevené alebo plastové materiály. Stoličky z dreva  sú ťažšie, ale stále veľmi obľúbené. Plastové detské stoličky patria medzi ľahšie, jednoducho rozložiteľné a ľahko umývateľné. Dôležitá je bezpečnosť, kvalita a praktickosť pri výbere detskej stoličky. Upriamiť pozornosť je potrebné aj na hrany stoličky, vhodné sú oblé tvary, aby dieťaťu nespôsobili úraz alebo poranenie. Výhodou plastových stoličiek je, že sú ľahko polohovateľné, majú nastaviteľný a odnímateľný podnos s bezpečnou konštrukciou pre maximálny komfort dieťaťa.

detské stoličky

Detské stoličky sú dobrým spôsobom, ako sa deti naučia jesť samé. V nastaviteľnej stoličke totiž môžu sedieť aj za stolom.

Detské stoličky v rôznom prevedení a dizajne

Detská stolička sa vyrába v rôznom farebnom prevedení a sviežom dizajne. Detské stoličky musia spĺňať európsku normu. Veľmi dôležitou súčasťou sú bezpečnostné popruhy, dieťatko môžete upevniť a zabrániť, aby vypadlo alebo sa prevrátilo zo stoličky a tým zabezpečí bezpečné kŕmenie dieťaťa.  Rodičia ocenia praktickosť, jednoduchú údržbu a môžu si vychutnávať spoločné chvíle pri kŕmení s dieťaťom pri spoločnom stole. Detské stoličky zaberajú minimálny priestor, preto by v  domácnosti s malým dieťaťom rozhodne nemala chýbať.

 

Zanechať odpoveď