Dobré pyžamo = pohodlný spánok

Potrebujete nové pyžamo? Alebo si ich s kúpou ťažkú hlavu nerobíte a spíte v hocičom, čo vám príde pod ruku? Stará mikina, priateľove tričká, šortky a tak ďalej. Nechcite mi ale nahovoriť, že sa vám v tom spí pohodlne, pretože vo vyťahaných veciach sa nielenže dobre nespí, ale sa v nich ani nemôžete cítiť príjemne. Na spanie si treba zaobstarať poriadne pyžamo, lebo hoci si to mnohí z nás neuvedomujú, v posteli trávime až tretinu svojho života, preto by sme ten čas mali tráviť v komfortnom a peknom pyžame. Nie je nič horšie, ako keď vás v noci niečo ťahá, tlačí a nedovolí vám v kľude sa vyspať. Mali by ste si ho preto voliť s rozumom a vybrať iba také, v ktorom sa budete cítiť príjemne a v podstate ani nebudete vedieť, že ho máte na sebe.

Dámske pyžamo krémovej a oranžovej farby

Dámske pyžamo Hearts of Love krémovej a oranžovej farby poteší všetky romantické duše

Zimné vs letné pyžamo

Keď ho prídete do obchodu kupovať, v prvom rade vás prekvapí široký výber. Môžete vyberať v rôznych veľkostiach, farbách, materiáloch, dizajnoch aj dĺžkach. Treba si ujasniť, či hľadáte teplé na chladné zimné dni alebo skôr vzdušné krátke, ktoré vás aj počas tých najhorúcejších nocí trochu ochladí. Ideálny materiál pre zimné je flanel, no krok vedľa neurobíte ani ak si kúpite bavlnené, ktoré okrem zimy využijete aj v prechodnom období. Bavlna je skvelým materiálom aj pre leto, pretože má vynikajúce absorbčné vlastnosti a hravo pohltí všetok pot. Ešte lepšou voľbou je ale  pyžamo s prímesou bambusu, ktorý má chladiace účinky alebo populárne saténové pyžamo.

Krátke dámske pyžamo

Treba si ujasniť, či hľadáte teplé pyžamo alebo skôr vzdušné krátke pyžamo

Pyžamo – buďte zvodná!

Teplé flanelové zakrývajúce každý centimeter vášho tela síce zahreje vás, no vášho partnera určite nie. Ak chcete partnerove zmysly poštekliť a prajete si, aby z vás nevedel spustiť oči, klasika vám v tom asi veľmi nepomôže. Odhaľte kožu, ukážte vaše krásne nohy, ramená a možno aj zvodný chrbát. A váš partner pri pohľade na vás zabudne aj vlastné meno. V obchodoch so spodnou bielizňou nájdete aj sexi pyžamá v podobe ľahkých a priesvitných nočných košieľok. Niektoré sú zdobené čipkou alebo majú volány, iné sú hriešne krátke – tak nečakajte a utekajte nakupovať!

Dámske sexi pyžamo v červenej farbe

V obchodoch so spodnou bielizňou nájdete aj sexi pyžamá

Zanechať odpoveď