Elegantné pánske hodinky ako darček pre ozajstných mužov

Každý rok zo sebou prináša množstvo dní, kedy obdarúvame svojich blízkych. Narodeniny, meniny, vianoce, výročia a mnoho iných príležitostí nás pravidelne donútia premýšľať o tom, čo by mohlo dotyčného úprimne potešiť. Vybrať darček pre muža je predsa len o niečo ťažšie ako pre nežné pohlavie. Okrem krásnej ženy po boku, ozajstného muža zdobia tiež elegantné pánske hodinky. Tie vedia dodať noblesu a pri kvalitných značkách je to tiež darček na celý život! Ak ste teda uvažovali o tomto type darčeka a nemáte príliš prehľad v tejto sfére, my vám radi poradíme.

pánske hodinky

Kvalitné elegantné pánske hodinky

Pánske hodinky je treba vyberať pozorne

V dnešnej dobe moderných technológií, už hodinky pomaly strácajú svoj praktický význam a v podstate sa jedná o šperk. Preto si podobne ako pri iných šperkoch treba predstaviť čo by mal takýto darček vyjadrovať. Pánske hodinky by sme mohli rozdeliť do niekoľkých kategórií, podľa ktorých by ste sa mohli riadiť. Samozrejme, že treba prihliadať aj na to, o aký sviatok ide a aká hodnota darčeku by mu mala prináležať.

Hodinky by sme teda mohli rozdeliť do kategórií do 500,-€, od 500 do 5000,-€ a od 5000,-€ vyššie až po astronomické sumy, ktoré bežný smrteľník radšej nechce ani počuť. V každej tejto kategórii nájdete množstvo krásnych kúskov, ktoré zaručene potešia, no dôležité je kupovať u overených predajcov! Ozajstného muža totiž potešia viac kvalitné hodinky menej známej značky, ako fejkové svetového formátu.

pánske hodinky

Štýlové digitálne hodinky

Detaily sú najdôležitejšie

Bežný človek na prvý pohľad nerozozná hodinky z blšieho trhu od tých kvalitných a cenných, pretože tú cenu naberajú vďaka detailom. Gravírovanie je skvelou možnosťou ako spraviť darček jedinečným, no treba si dať pozor aby nezasiahlo do elegancie a hodnoty hodiniek. Hovorí sa, že gravírovanie je tetovanie hodiniek a preto nápisy typu „od tvojej jedinej“ sú síce pekné no nie práve najvhodnejšie. Jedinečnosť by mohli nabrať nejakým skrytým odkazom, napríklad v dátume, ktorý pre dotyčného niečo znamená.

Pánske hodinky tvorí ešte mnoho detailov ako materiál, farba či samotný štýl, no tie sú väčšinou individuálne a tak by ste sa mali riadiť podľa vkusu dotyčného, prípadne aktuálnymi trendmi. Elegantné hodinky nájdete aj TU.

Zanechať odpoveď