Geniálne legíny- je niečo lepšie?

My ženy vieme, že neexistuje pohodlnejší kúsok oblečenia než sú legíny. Neviem presne, kto ich vynašiel, ale určite to musel byť génius, ktorý je teraz určite v nebi. Tento všestranný kúsok oblečenia by nemal chýbať v šatníku žiadnej ženy. Môžete ich nosiť doslova k čomukoľvek a to tak ku športovým, ako aj bežným outfitom. Legíny sú dnes nesmierne obľúbené aj pri športovaní a konkurovať im nemôžu dokonca ani tepláky. Navyše bohatá ponuka obchodov vám nedovolí mať vo svojej skrini iba jedny. Vyberať sa dá z najrôznejších prevedení, dĺžok, materiálov, či farieb. Vďaka tomu ich vo svojom šatníku budete mať viac než dosť.

Legíny

Legíny sa dajú skombinovať s akýmkoľvek kúskom oblečenia.

Legíny nikdy neklamú!

Samozrejte, tak ako aj pri inom oblečení, aj pri legínach treba vedieť ako ich nosiť a s čím je vhodné ich kombinovať. V opačnom prípade vám hrozí, že budete ľuďom na ulici na smiech a namiesto toho aby lichotili vašej postave vám ju úplne znemožnia. Legíny si určite netreba zamieňať s džínsami, či iným typom nohavíc. Nikdy si k nim neobliekajte top s dĺžkou po pás či po zadok, pretože k legínym by sa mali obliekať iba tričká siahajúce minimálne pod zadok. Zvážiť by ste mali aj ich kvalitu. Nie je nič horšie ako keď na ulici vidíte ženu v legínach, cez ktoré môžete vidieť doslova ako cez rontgen. Preto voľte také, ktoré sú dostatočne hrubé.

Ideálny kúsok oblečenia, v ktorom sa vám bude pohodlne športovať.

Športové legíny

Legíny sú dnes obľúbeným kúskom najmä pri športovaní a to bez ohľadu na to, či ich budete používať pri behaní alebo ich prevetráte vo vašom fitku. Môžete si byť istá, že na ne nedáte dopustiť, pretože žiadne iné športové nohavice vám na tele nebudú držať tak dobre ako práve oni. Tesne obopnú krivky vášho tela, no pritom vám nebudú zavadzať, či spôsobovať iný nekomfort. Športové legíny môžu byť dlhé, trojštvrťové, po kolená alebo aj ako kraťasy. Pričom tie najkvalitnejšie sa vyrábajú zo syntetických materiálov. Syntetické  sú rýchloschnúce, ľahučké a perfektne si držia svoj tvar. Jednoducho ideálny kúsok oblečenia pre pohodlné športovanie.

Zanechať odpoveď