Hip hop oblečenie nielen pre mladých ľudí

Mladí ľudia po celom svete milujú hip hop a to nielen samotnú hudbu v tomto štýle, ale aj celkový životný štýl. Hip hop to nie je len hudba a tanec, hip hop je aj forma prejavu, to ako rozprávate, ako chodíte a v neposlednom rade aj to ako sa obliekate. Hip hop oblečenie je veľmi charakteristické a ľahko rozpoznateľné. V podstate ide o pohodlné a voľné tzv. oversize oblečenie ako napríklad široké nohavice so zníženým sedom, no to ani zďaleka nie je všetko. Tepláky či teplákové súpravy, bundy, mikiny s kapucňami, tričká s nápismi, tenisky a mnoho iných vecí a doplnkov, ktoré sú pre hip hop charakteristické a momentálne veľmi IN.

Pánske hip hop oblečenie

Hip hop oblečenie dokážete naozaj skvelo skombinovať.

Hip hop oblečenie – žiadna elegancia

Hip hop oblečenie to je vlastne štýl ulice. Žiadne elegantné a predražené kúsky v ktorých by ste posedávali na kávičke v luxusnom hoteli, žiadne pozlátko – jednoducho ide o oblečenie, ktoré vám pomôže vyjadriť svoju individualitu a to čo milujete. Hip hop oblečenie ľahko nájdete v špecializovaných predajniach či e-shopoch, kde môžete vyberať z naozaj štedrej ponuky a určite si nájdete kúsky, ktoré si zamilujete. Základnou výbavou každého správneho hip-hopera by mali byť výrazné tenisky, v ktorých budete neprehliadnuteľní, nohavice voľného strihu a tričko s nápisom, ktorý bude prezentovať nejaký názor či myšlienku. Tričko môžete nahradiť aj štýlovým hip hop tielkom či košeľou a samozrejme nezabúdajte ani na mikinu s kapucňou.

Dámske hip hop oblečenie

Štýlové hip hop oblečenie v ktorom budete vynikať.

Hip hop oblečenie a doplnky

Samotné oblečenie však nestačí, pre tento životný štýl sú nesmierne dôležité aj trendové doplnky. Asi vás neprekvapím ak poviem, že medzi najobľúbenejšie hip hop doplnky patrí šiltovka, ktorá sa nosí otočená naopak, ako aj množstvo zlatých prsteňov a retiazok či veľké zlaté hodinky na ruke. Doplnky sú neodmysliteľnou súčasťou každého hip-hopera, no bez ohľadu na to, či sa jedná o hip hop oblečenie alebo doplnky, dôležité je, aby bola cena prístupná všetkým, pretože hip hop je štýl ulice a obyčajných ľudí a na to treba vždy myslieť.

Zanechať odpoveď