Jesenné kabelky – čo prinieslo toto ročné obdobie do sveta módy?

kabelky

Momentálne sú obľúbené najmä tzv. „mestské“ kabelky v modrej farbe

Jeseň je už v plnom prúde, zima predo dvermi. Práve toto je ročné obdobie, kedy sa kabelky využívajú oveľa viac, ako napr. v lete či na jar. Počas letných a jarných mesiacov si totižto pokojne vystačíme aj s malou kabelkou cez plece, počas jesenných a zimných mesiacov sú však kabelky najrôznejších rozmerov nie len dôležitou súčasťou našich ženských outfitov, ale tiež nadobúdajú praktickú funkciu – najmä pre študujúce slečny a pracujúce ženy.

Kabelky, ktoré sú teraz „IN“

Hitom tejto sezóny sú opäť kabelky, ktoré už získali prezývku aj „,mestské“. Ide o ten typ kabeliek, ktoré poskytujú svojej majiteľke dostatok priestoru pre všetky „nevyhnutné“ drobnosti, ktoré nosí neustále so sebou a zároveň sú praktické pre nosenie – majú dva remienky pre nosenie na ruke a jeden dlhší pre nosenie cez plece. Trocha sa však zmenili farby, ktoré sú momentálne pre kabelky „IN“ – v súčasnosti sú to hlavne vínová červená či modrá a sivá.

Malý tip:

Veľkým hitom na svetoznámych módnych mólach sa teraz stali kabelky, ktoré sú vyrobené presne z toho istého materiálu, ako aj jesenný / zimný kabát ich majiteľky. To je však v našich bežných obchodoch veľmi náročné zohnať a preto na začiatok úplne postačí ak svoju kabelku zladíte napr. s materiálom opasku či topánok, ktoré máte práve na sebe.

Pustite sa do upratovania šatníka…

Jeseň by sa tiež mala niesť v znamení jesenného upratovania. Ak sa teda doma do takéhoto niečo pustíte, zamerajte svoju pozornosť aj na šatník. Pretrieďte si kabelky, ktoré vo svojom šatníku máte, pretože, ako väčšina žien uvádza, vo svojom šatníku majú pokojne aj  20 – 30 kusov kabeliek, pričom aktívne z nich využívajú len 2 – 3 kabelky.

kabelky

Hitom jesene je tiež vínová farba pre kabelky

…aj kabelky

Takisto si pretrieďte aj obsah vašej kabelky. Čo všetko v nej nosíte, a čo všetko z nej skutočne potrebujete? Resp. ak vám v nej niečo chýba, doplňte to práve teraz. Okrem samozrejmostí, akými sú mobil, kľúče a peňaženka, by v žiadnej ženskej kabelke nemali chýbať napr. ani hygienické vreckovky, vlhčené utierky, diár, kozmetika, voňavka či tabletky proti bolesti.

Zanechať odpoveď