Kabelky – na každý deň iná!

Kabelky patria asi k najobľúbenejším módnym doplnkom vôbec a plnia nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. Len ťažko by ste našli ženu, ktorá nevlastní aspoň jednu kabelku a naopak je mnoho žien, ktoré majú pre ne neskutočnú vášeň a majú ich doma na desiatky kusov. Niet sa čomu čudovať, veď ponuka trhu je skutočne pestrá. V obchodoch môžete nájsť najluxusnejšie značky, no rovnako tak aj za pár eur s takmer rovnako zaujímavých dizajnom. Malé aj veľké, látkové, kožené, voľnočasové, elegantné, luxusné, cenovo dostupné, výrazné, ale aj dizajnovo úplne jednoduché kabelky čakajú iba na vás, tak pre ktorú z nich sa rozhodnete?

kabelka

Štýlová kabelka do ruky

Kožené kabelky nemajú konkurenta!

Tak ako pre topánky aj pre kabelky platí, že tie najlepšie sú vyrobené z pravej kože. Žiadna iná kabelka vám nevydrží toľko čo kožená kabelka, nehovoriac o tom, že koža bude vždy pôsobiť luxusným dojmom a to za každých okolností. Výhodou kože je aj pevnosť, krásna vôňa ako aj fakt, že časom aj používaním získava nádhernú patinu, ktorá jej na atraktivite ešte pridá. Áno, kožené kabelky vám z vrecka vytiahnu o niečo viac peňazí než ich koženkové sestry, no uvedomte si, že vydržia omnoho dlhšie. Ak by ste mali kupovať kabelku každý rok či dokonca každých pár mesiacov, vyšlo by vás to omnoho drahšie, než keby ste si kúpili poriadnu kabelku z kože na ktorú s môžete spoľahnúť. Veď sa aj hovorí – nie som taký bohatý, aby som mohol šetriť!

kabelky1

Luxusné kabelky cez rameno

Kabelky – ktoré vo vašom šatníku nesmú chýbať?

Módne trendy sa neustále menia a platí to nielen pre oblečenie, ale aj pre kabelky. Ktorá kabelka by tento rok rozhodne nemala chýbať vo vašom šatníku? Úplný must have je crossbody kabelka, ktorá je síce malá, no využijete ju takmer kdekoľvek a zladíte s rôznymi doplnkami. Na nákupoch oceníte štýlovú shopperku – je priestranná, veľká a zmestíte do nej všetko potrebné, pričom vám ešte stále ostane miesto nazvyš. Vzácne príležitosti sa nezaobídu bez elegantnej listovej, resp. clutch kabelky a to v akomkoľvek prevedení, no nezabúdajte ju vhodne zladiť so šatami a doplnkami. Veľmi IN sú aj batohy či aktovky a samozrejme netreba zabúdať ani na kvalitnú kabelku cez rameno, ktorá je vhodná na bežný deň.

Zanechať odpoveď