Kabelky na rameno – vďaka tomu, kto ich vymyslel

Tak ako sa ráno po zobudení nezaobídeme bez šálky kávy, tak ani pred odchodom do práce bez našej kabelky. Teda jednej z mnoha ďaľších, ktoré máme odložené v šatníku a striedame ich podľa toho, ako sa ráno zobudíme, ako sa oblečieme a kam ideme. Každá žena má doma niekoľko druhov kabeliek rôznych veľkostí, materiálov, s rôznym spôsobom zapínania, či možností nosenia, ako napr. kabelky do ruky, kabelky na rameno, či cez rameno. Je ich nekonečné množstvo a ako sa hovorí, kabeliek nikdy nie je dosť. Veľa žien si kúpi novú kabelku keď má zlý deň a potrebuje sa niečím potešiť, čo jej pozdvihne náladu. Alebo naopak, keď sa niečo podarí a chce oslavovať, tak si za odmenu kúpi novú kabelku. Tým, že je ich na trhu také veľké množstvo, stále sa dá kupiť taká, akú ešte doma nemá.

kabelky na rameno

Kabelky na rameno sú veľmi praktické.

Zvoliť velké, či malé kabelky na rameno

Kabelky na rameno sú veľmi praktické a minimálne jednu má doma každá dáma. Samozrejme patria aj k módnemu doplnku, ktorý dokáže perfektne doladiť váš outfit k úplnej dokonalosti. V závislosti od príležitosti, na ktorú si kabelku beriete, si treba zvoliť aj veľkosť  kabelky na rameno. V preklade to znamená, že v prípade, že idete na nejakú spoločenskú akciu, do kina, divadla, alebo na ples, veľká kabelka by bola asi dosť veľké faux pas. Tie sa hodia skôr na bežné pracovné dni, kedy do nej zbalíte všetky potrebné veci, od dokladov, slnečných okuliarov, kľúčov, šminiek, deodorantov, vreckoviek, fľaše s vodou, jablka, až po prípadne menší nákup v obchode. Veľké kabelky na rameno sú veľmi vďačný módny doplnok a vďaka tomu, kto ich vymyslel.

kabelky na rameno

Na spoločenské udalosti je viac príhodná malá kabelka na rameno.

Kabelky na rameno zlaďte s vašim oblečením

Niektoré kabelky na rameno mávajú aj pracku, ktorá slúži na úchop kabelky v ruke. Teda ju môžete nosiť ako vám v danej situácii vyhovuje. V prípade potreby voľných rúk môžete nosiť kabelku na ramene, či už s dlhším, alebo kratším remienkom, ktorý môže byť napríklad kožený, retiazkový, či s možnosťou nastavenia dĺžky. Nezabúdajte ale na fakt, že nie každá kabelka sa vždy hodí. Treba ju zladiť nielen s vašim aktuálnym oblečením, či už športovým alebo elegantným, ale aj typom postavy a samozrejme s príležitosťou, na ktorú sa chystáte.

kabelky na rameno

Príklad zladenia do odtieňu čiernej farby.

Zanechať odpoveď