Kabelky naše každodenné

kabelky

Kabelky by mali byť už na prvý pohľad vkusné a kvalitné

Kabelky neodmysliteľne patria k ženám. Sú ich ozdobou, módnym doplnkom, ale aj praktickým pomocníkom, kde sú dobre ukryté všetky ženské „tajomstvá“. Väčšina žien kabelky nakupuje a kombinuje s veľkým nadšením a tak je bežné, že ich šatník je plný kabeliek rôznych tvarov aj farieb, športových či elegantných, najlepšie ku každému kúsku oblečenia iná.

Kvalita na prvom mieste

Nikdy by však kvantita, teda množstvo kabeliek, nemala byť na úkor ich kvality. Aj v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac a zopár naozaj kvalitných kabeliek využijete lepšie ako hromadu nekvalitných kúskov, na ktorých je už na prvý pohľad vidieť, že materiál aj celkové prevedenie je iba lacným pokusom o vytvorenie naozaj peknej kabelky.

Každá dáma by teda mal mať v šatníku aspoň jeden naozaj kvalitný kúsok značkovej koženej kabelky, ktorá je v neutrálnych farbách a žena ju tak môže kombinovať s viacerými kúskami svojho oblečenia.

Kabelky na každý deň a špeciálne príležitosti

Pri výbere tej správnej kabelky je potrebné vedieť, na aký účel nám bude slúžiť. Je rozdiel, ak potrebujete praktickú kabelku na každodenné nosenie do práce alebo elegantný módny doplnok na príležitostné stretnutia a posedenia s priateľmi, prípadne kabelku na spoločenskú udalosť, akou je napr. svadba.

Kabelky na denné nosenie sú väčšieho tvaru, aby sa tam pohodlne zmestili všetky veci a drobnosti potrebné počas dňa stráveného v práci. Najmä crossbody kabelky sa výborne hodia k ležérnejšiemu štýlu, napr. na prechádzky po meste, na rande či na posedenie s priateľkami.

kabelky

Listové kabelky sú vhodné najmä na špeciálne príležitosti

Listové kabelky – aspoň jednu takúto kabelku ocení naozaj každá žena vo svojom šatníku, pretože sa výborne hodí aj k večerným šatám, ale aj k bežnému, ležérnejšiemu oblečeniu, ktorému dodá úplne iný šmrnc.

Spoločenská večerná kabelka je základným doplnkom na večernú príležitosť, ako napr. do divadla či na ples. Jednoducho všade tam, kde sa očakáva určitá úroveň oblečenia vzhľadom na výnimočnejšiu spoločenskú udalosť.

Osobitnou kapitolou sú luxusné kabelky zvučných mien, ktoré sú ozajstným skvostom a hodia sa na akúkoľvek príležitosť. Takáto kabelka však v každom prípade musí byť originál.

Zanechať odpoveď