Keramické drezy – Nadčasová estetika

Vaše sny o kuchyni sa stanú skutočnosťou. Keramický drez predstavuje to najkrajšie spojenie prírody a dizajnu vo Vašej kuchyni. Popredný výrobca BLANCO dokázal vyrobiť naozaj unikát.  Modernými postupmi, špeciálnymi technológiami a dlhoročnými skúsenosťami priniesol do kuchyne naozaj vysoko kvalitný výrobok. Keramické kuchynské drezy sú prepracované do najmenšieho detailu. Vďaka veľkej svedomitosti počas celého výrobného procesu dosiahli precíznosť a kvalitu, ktorá garantuje produkt, na ktorý je možné sa spoľahnúť.

keramické drezy

Keramické drezy a ich výhody

Špeciálna úprava PuRaPlus® zapečaťuje povrchovú štruktúru. Hydrofóbny povrchový efekt redukuje tvorbu usadenín a znižuje tvorbu fliačikov. Keramické drezy majú premyslene ľahkú údržbu, vďaka hladkému povrchu Vám  postačí  mäkká, vlhká utierka a čistiaci prostriedok určený na ošetrenie keramických drezov.  

Keramické drezy sú odolné proti škrabancom. Ak pri príprave jedla vykonávate práce na keramickom dreze, tak vďaka tvrdému povrchu, Vám neostanú na dreze takmer žiadne stopy, samozrejme  výnimkou je použitie keramických nožov. Keramické drezy majú farebnú stálosť, a aj pri priamom slnečnom žiarení sa nemenia a zachovávajú si i po rokoch svoju farebnú stálosť. Ak si zariaďujete svoju novú kuchyňu, určite sa pohrajte sa s myšlienkou, že keramický drez je veľmi vhodná voľba. Keramické drezy sú nielen krásne a pôsobia luxusne, ale sú i odolné proti teplote. Tieto drezy sa vypaľujú pri vysokej teplote a preto na ne možno bez problémov odložiť hrnce či panvice s teplotou do 280°C.  

Keramické drezy majú povrch chuťovo aj pachovo neutrálny a hygienický. Výrobca BLANCO si dáva záležať, a jeho keramické drezy podstupujú pravidelné a dobrovoľné LGA skúšky kvality a tým potvrdzujú vysoké nároky na materiál a realizáciu.

keramicke drezy

Do tradičnej aj modernej kuchyne

Keramické drezy sa hodia do tradičných kuchýň, ale tiež sa nemusíte báť zakomponovať ich do modernej kuchyni. Kuchyni tým dodáte harmóniu a čistú líniu.

Zanechať odpoveď