Kufre na zbrane slúžia nielen na prepravu

Ak ste náhodu náruživým milovníkom zbraní a vlastníte ich viac druhov, potom sa určite neraz zaoberáte myšlienkou, ako ich vhodne uložiť, chrániť a bezpečne prevážať z miesta na miesto. Možno, že sa častejšie zúčastňujete športových streleckých podujatí či dokonca sa seriózne chystáte na loveckú výpravu niekam do zahraničia. Svoje zbrane chcete mať uložené na bezpečnom mieste, a preto sa zamerajte na kvalitné kufre na zbrane. Na našom trhu je ich bohatý výber.

kufre na zbrane

Kufor na pušky

Kufre na krátke aj dlhé zbrane

Kufre na zbrane vyrobené z odolného plastu či hliníka vynikajú svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Molitanová či plastová výplň, vnútorné úchyty a bezpečnostné zatváranie kufra sa postarajú o spoľahlivé uloženie vašich zbraní a príslušenstva. Pri cestách do zahraničia za poľovačkou sa naviac požaduje mať loveckú zbraň uloženú tak, aby bolo umožnené jej okamžitému použitiu. Predávajú sa kufre na zbrane malých aj veľkých rozmerov. Vyberať si môžete z niekoľkých farebných prevedení a značiek. Kufre na zbrane sú často vybavené priestorom vhodným na uloženie puškohľadov a ďalšieho príslušenstva.

Puzdra a kufre na zbrane

Na internete si môžete poľahky vyhľadať množstvo firiem, ktoré ponúkajú rôzne typy puzdier a kufrov na zbrane. Kufor na zbraň je určená hlavne na bezpečnostné uloženie či ochrane zbraní pri preprave. Kufre na dlhé i krátke zbrane sú vyrobené z hliníka či plastu. Plastové puzdra rôznych značiek a výrobcov sú odolné a vhodné na prepravu a ochranu osobných zbraní. Hliníkové kufre sa hodia k leteckej preprave zbraní ako aj pri dlhších cestách do zahraničia.

kufre na zbrane

Kufrík na pištoľ

Kufor na zbrane aj náboje

Pestrý sortiment predajní so zbraňami ponúka kufre všetkých veľkostí tak pre zbrane prepravované vcelku alebo rozložené. Populárny je univerzálny plastový kufor s tvarovanou molitanovou vložkou na prepravu zbraní, ktorého uzatvorenie zabezpečujú štyri pevné klipsové zámky. Niektoré kufre na zbrane sú využiteľné nielen pri preprave a uskladnení dlhých rozložených zbraní, ale aj nábojov.

Zanechať odpoveď