Vyberte si kvalitné led svetlá na auto, ktoré predstavujú úsporu energie a emisií

Led svetlá na auto máte dnes možnosť využívať aj Vy! Výrobcovia ich prezentujú ako účinné svetelné zdroje, ktoré sa svojimi parametrami vyrovnajú ostatným dostupným svietidlám. Pre svoje určité výhody led svetlá dokonca prevyšujú doterajšie typy osvetlenia na našich vozidlách.

Poprední výrobcovia charakterizujú led svetlá ako inovatívne produkty na zníženie nákladov na elektrickú energiu. Vyznačujú sa vysokou svietivosťou pri malom vstupnom napätí. Svetlo vyžarujú jedným smerom, a tak nedochádza k žiadnym väčším stratám na odrazoch. Led svetlá prinášajú svetelnú účinnosť približne 30 – 40%. Sú trvácne, bezpečné a šetrné voči životnému prostrediu. Stávajú sa jednoznačným pokrokovým modelom na dlhodobé svietenie bez akýchkoľvek väčších strát!

led svetlá na auto

Kvalitnejšie svetlá zvyšujú bezpečnosť a obozretnosť na cestách.

Vy ešte nemáte led svetlá na auto? Tým sa značne oberáte o bezpečnosť za volantom!

Špeciálny zdroj prúdu pre led svetlá na auto vytvára silný a súvislý svetelný tok bez stroboskopického efektu. Led svetlá dosahujú lepšie svetelné účinky pri nižších teplotách (menej ako 25°C). Nie je to však jediný parameter, ktorý uvádza ich priemernú pracovnú teplotu. Tá sa pohybuje v intervale od -30 do 60°C.

Takéto svetlá dokážu užívateľom priniesť úsporu na energiách a emisiách až o 50% než pri bežných svetelných zdrojoch. Ďalšie konkrétne čísla uvádzajú ich životnosť, ktorá sa môže vyšplhať až na neuveriteľných 100 000 hodín. A to pri priemernom každodennom používaní.

led svetlá na auto

Svetlá Vášho auta môžu vďaka led svetlám vyzerať aj takto.

Riešenie, ktoré prináša výhody aj do budúcnosti!

Táto extrémne dlhá životnosť je jednou z tých najlepších úžitkových vlastností inovatívnych modelov pre led svetlá na auto. Ďalšou výhodou je ich rýchle rozsvietenie do niekoľkých milisekúnd. Vyžarujú svetlo na plný výkon vo zvolenej farbe a bez použitia farebných filtrov. Sú odolné proti nárazom.

Pri ich výrobe sa nespotrebujú ani neuvoľňujú toxické látky ako pri klasických žiarovkách. Aj pri vyšších počiatočných nákladoch sa led svetlá osvedčili už tisíckam spokojných užívateľov! Vyberajte si modely led svetiel na auto od renomovaných predajcov, ktorí už majú na trhu isté pôsobenie a silnú značku. Perfektne Vám poradia, ktoré z prídavných led svetiel, výstražných majákov či pracovných led svietidiel sa pre Vaše vozidlo stane tou najlepšou voľbou! Najčastejšie sú led svetlá pre automobily v kategóriách pre denné, pozičné, hmlové, zadné a osvetlenie pre EVČ a ŠPZ.

Zanechať odpoveď