Kvalitné pánske opasky patria k imidžu muža

pánske opasky

Atraktívny imidž aj vďaka opasku

Efektný, moderný a atraktívny imidž každého muža spočíva nielen v jeho oblečení či vizáži, ale aj v dobre zvolených módnych doplnkoch a ich správnom kombinovaní. Dobrý výsledný efekt sa skladá často z detailov a maličkostí, preto ich výber v žiadnom prípade nepodceňujte. Jedným z týchto podstatných detailov sú v pánskej móde aj kvalitné kožené opasky, ktoré páni využívajú takmer každodenne, či už ku klasickým džínsom alebo k elegantnejšiemu outfitu. Práve pánske opasky preto patria k veľmi praktickým a zároveň estetickým módnym doplnkom, ktoré zrejme nechýbajú v žiadnom pánskom šatníku a často sú tam dokonca zastúpené aj v početnejšom množstve.

Podľa čoho si vyberať pánske opasky?

Pánske opasky si je najlepšie vyberať nielen na základe potrebnej veľkosti (dĺžky a šírky) či dizajnu, ale aj podľa kvality, lebo jedine kvalitné kožené opasky sú zárukou dostatočne dlhej životnosti bez známok opotrebovania a prispievajú k elegantnému, štýlovému a niekedy dokonca až k luxusnému outfitu. A presne také sú aj pánske opasky z ponuky e-shopu PÁNSKA ELEGANCIA – kvalitné, kožené i luxusné značkové opasky z kolekcie PIERRE CARDIN, LINDENMANN alebo G.CHABROLLE určite ocení každý muž, preto neváhajte a vyberte si niektorý z ponúkaných pánskych opaskov z klasiky vhodnej k spoločenskému outfitu alebo k obľúbeným džínsom.

Pánske opasky, ktoré vám dodajú šmrnc

pánske opasky

Kvalitné pánske opasky v rôznych farbách

Ak váhate, pre ktoré pánske opasky sa z bohatej kolekcie Pánskej elegancie rozhodnúť, tu je zopár naozaj dobrých tipov: Pre neformálny štýl oblečenia (napr. k džínsom) je veľmi vhodný prešívaný kožený opasok značky PIERRE CARDIN v tmavo-béžovom alebo hnedom prevedení (vyrobený z pevnej hovädzej kože) a tiež čierny (prípadne biely) kožený džínsový opasok CEZMAR s plnou mohutnou prackou s nápisom. Veľmi elegantné a luxusné oblekové pánske opasky z kolekcie nemeckej značky LINDENMANN v čiernom prevedení z pravej kože so zapínaním na automatickú pracku v strieborno-zlatom prevedení, alebo napr. luxusný opasok prvotriednej kvality G.CHABROLLE v zaujímavom modrom odtieni. Všetky tieto opasky môžu byť aj veľmi dobrým tipom na naozaj exkluzívny darček pre partnera!

Zanechať odpoveď