Last minute dovolenka Kuba

last minute

Ak chcete vycestovať na Kubu lacnejšie, odporúčame vám vyskúšať last minute pobyty

Exotická dovolenka v Karibiku – to je určite pre väčšinu z nás veľmi príjemná predstava, veď koho by už len nelákali prekrásne pláže s bielym pieskom, tyrkysovým morom a palmami, ktoré sú živým dôkazom toho, aká dokonalá a krásna vie byť príroda? Jedným z veľkých lákadiel turistov je v oblasti Karibiku aj najväčší karibský ostrov – Kuba, ktorý je veľmi príťažlivým a zaujímavým miestom nielen svojimi prírodnými scenériami, ale aj svojou kultúrou, inakosťou či odlišným spôsobom života, pretože Kuba je jednoducho Kuba a treba ju zažiť na vlastnej koži. Aj keď je známe, že oblasť Karibiku patrí prevažne k drahším dovolenkovým destináciám, aj pre túto oblasť bývajú v ponuke last minute pobyty Kuba, ktoré sú cenovo podstatne dostupnejšie.

Last minute Kuba – Varadero a iné zaujímavé miesta

K najznámejším turistickým letoviskám na Kube určite patrí Varadero, ktoré je vyhľadávaným cieľom väčšiny turistov nielen pre svoju nádhernú asi 20 km dlhú bielu piesočnatú pláž, ale aj pre kvalitné hotelové rezorty a množstvo kaviarní, reštaurácii a obchodíkov. Okrem slávnych pláží, Varadero ponúka aj možnosť športového vyžitia či už na golfovom ihrisku alebo pri potápaní. Pri last minute pobyte Kuba určite nevynechajte ani prehliadku Havany s jej Starým mestom či romantický farebný Trinidad a mnohé ďalšie zaujímavé miesta tohto tropického raja.

last minute

Kto by si počas svojej last minute dovolenky nechcel vychutnať aj takýto pohľad pri posedení v centre Havany?

Využite last minute či first moment ponuky aj pri exotických destináciách!

Práve ponuky last minute či first moment vám môžu pomôcť kúpiť aj taký exkluzívny zájazd, akým je Kuba, za výhodnejšie ceny, stačí len pravidelne sledovať tieto ponuky a byť dostatočne flexibilný. Cestovná kancelária NeckermannReisen má v ponuke last minute pobyty Kuba s kvalitným ubytovaním v rôznych oblastiach tejto krajiny, napr. Karibské južné pobrežie, ale aj severné pobrežie či zaujímavé okružné a poznávacie zájazdy po Kube v decembrových a januárových termínoch, ktoré sú veľmi ideálnym obdobím pre pobyt v tomto exotickom kúte sveta.

Zanechať odpoveď