Luxusné dovolenky v znamení komfortu a exotiky

Luxus je slovo, ktoré si nemôže dovoliť každý. Lenže, ako to v živote býva, kto veľa nemá, veľa ani nedostane. Hoci v prípade dovoleniek nemusíte ani tak veľa utratiť, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Luxusné dovolenky sú stále dostupnejšie aj pre ľudí, ktorí nemajú tak vysoké platy, aby si mohli podobnú dovolenku dopriať. Luxus to je obsluha pri bazéne, all inclusive, ktoré zahŕňa raňajky, obed aj večeru, maximum súkromia a privátne pláže, kam bežne ľudia nemajú prístup. Takto si predstavujeme raj na zemi, takto si predstavujeme luxusné dovolenky.

luxusné dovolenky

Luxusné dovolenky sú čoraz dostupnejšie.

Luxusné dovolenky za rozumné ceny

To, čo platí pre last minute pri bežných dovolenkách, inak tomu nie je ani pri tých luxusných. Ceny pobytov pri mori sú najnižšie vždy dlhé mesiace pred odletom, prípadne v ponuke last minute. Kúpa na poslednú chvíľu dokáže ušetriť aj niekoľko stoviek €, ktoré inak môžete minúť priamo vo vašej vysnívanej destinácii. Pokiaľ si chcete užiť luxusné dovolenky určite sa obzerajte po štvor až päť hviezdičkových hoteloch. V nich máte záruku dokonalej čistoty, milého a ochotného personálu či špičkových šéfkuchárov z celého sveta, ktorí gastronómiu dokážu povýšiť do úplne iných dimenzií, než na ktoré ste zvyknutí z domova.

luxusné dovolenky

Luxusné dovolenky si môžete dovoliť aj vy.

Kam za luxusom?

Luxusnú dovolenku si môžete užiť prakticky v akejkoľvek exotickej destinácii. Čoraz populárnejšia je návšteva Maldív. Maldivy sa najviac oplatí navštíviť počas januára, februára a marca. Práve marec je najteplejším mesiacom na Maledivách. Vtedy sú tu minimálne zrážky a teplota sa pohybuje od 26 do 32 stupňov celzia. Počasie je slnečné, čo počas kúpania sa v mori oceníte. Z dôvodu, že sú Maldivy moslimskou krajinou, piť na verejnosti nesmiete a dokonca si ani doniesť vlastný alkohol. Toto miesto tvorí súbor ostrovov, medzi ktorými sa môžete plaviť loďou. Vďaka tomu si určite nájdete čistú a prázdnu pláž len pre váš dokonalý relax. Luxusné automaticky neznamená drahé, preto sa luxusných dovoleniek nemusíte z finančného hľadiska vôbec obávať.

Zanechať odpoveď