Luxusné kuchynské linky pre hosťovské izby

Luxusné kuchyne

Luxusné kuchyne – Interier48.sk

Hoci sme v našich končinách zvyknutí predovšetkým na domy a byty s jednou spoločnou kuchyňou, občas sa stane, že v interiéri potrebujeme viac ako iba túto jednu kuchyňu. Je to tak najmä vtedy, ak k nám častokrát chodia na návštevy hostia alebo ak máme dvoj až trojgeneračný rozľahlý dom a jednotlivé izby sú ďaleko od centrálnej kuchyne. V takomto prípade sa určite budete zaoberať otázkou, ako vybrať luxusné kuchynské linky do týchto „hosťovských“ kuchýň tak, aby boli dizajnovo zaujímavé, ale zároveň aj funkčné. Nasledujúce rady môžu takisto veľmi efektívne pomôcť aj majiteľom apartmánových domov.

Umiestnenie kuchynského kútu

V prvom rade predtým, než sa rozhodnete pre konkrétne luxusné kuchynské linky, treba si rozmyslieť, kam ich chcete umiestniť. Napr. ak máte hosťovské izby spojené aj so samostatnými kúpeľňami, kuchynský kútik je dobré umiestniť do ich blízkosti – konkrétne na stenu, ktorá bude spoločná pre kúpeľňu aj kuchynskú linku, a v ktorej teda budú natiahnuté všetky potrebné potrubia.

Hosťovské luxusné kuchynské linky musia poskytnúť aj úložný priestor

Aj keď tieto hosťovské kuchyne nie sú primárnymi kuchyňami v dome, nezabúdajte na to, že predsa len potrebujú aspoň kúsok úložného priestoru, do ktorého budete môcť schovať pár kúskov riadku, šálky, poháre a príbory pre vašich hostí.

(Vstavaný) kávovar…

Luxusné kuchynské linky pre hostí by sa určite nemali zaobísť bez kávovaru. Veď pre koľko ľudí je ranná káva každodennou rutinou a tak prečo by ste im ju nemali dopriať aj počas pobytu u vás doma? Ešte lepším riešením je novinka na trhu – vstavaný kávovar, ktorý určite poteší nejedného milovníka kvalitnej kávy.

Luxusné kuchyne

Moderné luxusné kuchyne aj pre tých náročnejších – Interier48.sk

…a chladnička

Takisto nezabúdajte ani na to, že luxusné kuchynské linky do hosťovských izieb by určite mali obsahovať aj malú vstavanú chladničku, kde si vaši hostia budú môcť dať vychladiť nápoje či odložiť menšie potraviny. Navyše, ako prekvapenie pre nich sem budete môcť dať váš domáci koláč či čerstvo urobené smoothies.

Pre najnáročnejších

Nuž a pre tých najnáročnejších hostiteľov ešte jeden tip: do hosťovskej kuchyne môžete pokojne umiestniť aj menšiu umývačku riadku. Samozrejme nezabudnite na to, že by nemala byť hlučná, aby vašich hostí nerušila.

Zanechať odpoveď