Luxusné plavby loďou – ideálna dovolenka aj pre tých najnáročnejších

Nestihli ste si užiť dovolenku počas leta pre pracovnú zaneprázdnenosť alebo z dôvodu iných možno aj súkromných okolností? Ešte stále nie je neskoro to napraviť a užiť si naozaj exkluzívnu a nezabudnuteľnú dovolenku vo forme luxusnej plavby loďou. Luxusné plavby loďou patria k menej tradičnému typu cestovania. Aj keď sa do povedomia ľudí dostávajú čoraz viac a ich popularita z roka na rok narastá, stále sú považované za istý finančný nadštandard, čo ale vôbec nemusí byť pravda, najmä ak si pozorne prezriete ponuku luxusných plavieb loďou v rámci Stredomoria. Výnimkou nie sú ani v prípade plavieb rôzne výhodné First Moment či Last Minute ponuky a cena sa samozrejme odvíja nielen od konkrétnej trasy a destinácií, ale aj od výšky vašich nárokov pri výbere kajuty.

luxusné plavby loďou

Luxusná plavba loďou na mori

Najžiadanejšie termíny aj trasy pre luxusné plavby loďou

Asi nikoho z vás príliš neprekvapí, že medzi najžiadanejšie luxusné plavby loďou patria trasy v oblasti Karibiku a to najmä v termínoch na prelome starého a nového roka, teda v období Vianočných sviatkov a silvestrovských aj novoročných osláv. Ak teda máte záujem práve o takúto sviatočnú plavbu, určite si termín rezervujte v dostatočnom časovom predstihu (pri niektorých luxusných plavbách aj rok vopred). Samozrejme, počas týchto termínov treba počítať aj s vyššou cenou za pobyt tak ako v každej inej zahraničnej aj tuzemskej dovolenkovej destinácii.

luxusné plavby loďou

Aj takto to môže vyzerať na výletnej lodi

Maximálny komfort a servis

Luxusné plavby loďou sú veľmi žiadané nielen preto, že počas jedného pobytu či plavby môžete precestovať a navštíviť viacero krajín (niekedy aj 5 či 6 rôznych lákavých destinácii), ale tiež pre dokonalý servis a maximálny komfort, ktorý svojim cestujúcim na palube lode poskytnú. Vybavenie takýchto výletných lodí je naozaj luxusné a tak na palube lode nechýbajú reštaurácie, bary, kasíno, kino, športoviská, wellness centrá a mnoho ďalších možností pre príjemné trávenie voľného času, takže si do batožiny určite nezabudnite pribaliť okrem reprezentatívnych, elegantných šiat aj športové a fitness oblečenie.

Zanechať odpoveď