Maľovanie je lacné a efektné, zvládnete to aj vy.

Určite poznáte ten pocit, keď sa vám zrazu pohľad na vašu obývačku alebo spálňu po rokoch z ničoho nič zunuje a vám sa žiada malá zmena. Túžite zmeniť aspoň nejaké maličkosti, vďaka čomu daná miestnosť naberie úplne iný rozmer a vy si tak svoj domov opäť zamilujete – teda aspoň na najbližších pár rokov. Prezradíme vám tajomstvo. Ak chcete zmeniť vzhľad svojho bývania, nepotrebujete sa zbaviť svojich dekorácií a už vôbec nie terajšieho nábytku. Úplne postačí, ak zmeníte farbu stien. Neveríte? Vyskúšajte to aj vy a sami sa presvedčíte o tom, že maľovanie je tou najefektívnejšou a zároveň najlacnejšou formou premeny interiéru.

Maľovanie

Investujte do kvalitnej farby.

Zabudnite na maliara, maľovanie zvládnete aj vy!

Ak ste sa rozhodli, že sa na maľovanie dáte a všetko už v hlave plánujete, potom zo svojich plánov vyškrtnite maliara. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Nepotrebujete ho! Už ste počuli o tom, že by maliari študovali nejakú špeciálnu univerzitu, kde sa učia maľovať? Nie, pretože maľovanie zvládne každý! Stačí si všetko dobre premyslieť a naplánovať a vaše steny budú vyzerať rovnako dobre, ak aj nie lepšie, ako keby ich maľoval profesionál. Keď ste teda ušetrili nemalé peniaze za maliara, skúste ich radšej investovať do kvalitnejšej farby. Napríklad miestnosti ako predsieň, kuchyňa či obývačka patria medzi viac zaťažované a tak by mali byť ich steny odeté do farby, ktorá je oderuvzdorná a umývateľná. Verte, že tie peniaze za to stoja!

Maľovanie

Vymaĺujte si svoj domov podľa svojich predstáv.

Maľovanie – maľovať nemusíte len steny!

Určite ste si všimli momentálny trend maľovania starého nábytku. A načo je to dobré? Maľovanie nábytku má mnoho výhod a to od šetrenia životného prostredia až po šetrenie vašich peňazí. Ak máte doma aj vy nábytok, ktorý je buď starý, alebo sa vám už jeho vzhľad prestal určitým spôsobom páčiť, nevyhadzujte ho a dajte mu ešte šancu. Boli by ste prekvapení, aká zmena nastane a to len vďaka zmene farby nábytku. Na maľovanie je ideálny drevený masívny nábytok. S trochou opatrnosti a kvalitnou farbou môžete maľovať aj nábytok z lamina či nábytok s dýhou. Návod ako na to, ale aj množstvo skvelých inšpirácií nájdete na internete, tak hor sa do práce!

Zanechať odpoveď