Moderné kuchyne – dokážu splniť všetky vaše predstavy

Moderné kuchyne - Interiér 48

Moderné kuchyne do domácnosti – Interiér 48

Kuchyňa je tzv. srdcom domova, je miestom, kde sa deň začína a často aj končí, je miestom spoločných stretnutí rodiny, miestom, kde sa pripravuje jedlo či ranná káva, ale aj miestom, kde mnohé ženy trávia väčšinu svojho času, pretože sa tu vykonáva prevažná časť domácich prác. Každá žena má určité predstavy o tom, ako by mala vyzerať „jej“ kuchyňa. Dnešné moderné kuchyne dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a nároky.

Kuchynské štúdio – moderné kuchyne na mieru

Najčastejšie vyhľadávané sú moderné kuchyne na mieru, pri ktorých odborníci z kuchynského štúdia dokážu nájsť riešenie na každý priestor, vkus aj rozpočet. Aby si klient lepšie dokázal predstaviť svoju budúcu kuchyňu, v kuchynskom štúdiu mu vytvoria 3D návrh, kde si vyberie presné rozloženie konkrétnych skriniek, úložného priestoru, pracovnú dosku, povrchy aj materiály, drez, batériu, obklad, rozmiestnenie spotrebičov či dokonca aj jedálenský nábytok.

Luxus alebo útulnosť – čomu dáte prednosť vy?

V dnešnej dobe je naozaj veľký výber materiálov, farebných prevedení a kombinácií, takže záleží len na vašej predstave, aká by mala vaša moderná kuchyňa byť. Ak dáte prednosť lesklému povrchu s rovnými hranami (obľúbená je napr. biela farba), vnesiete do priestoru nádych luxusu. Ak sa rozhodnete pre vidiecky štýl, pre ktorý sú typické drevené oblé tvary, vyrezávané detaily, prírodné materiály (napr. prútené košíky) či  bylinky rozvešané všade naokolo, dodá to vašej kuchyni útulnosť a neopakovateľné čaro.

Moderné kuchyne - Interier48

Moderné kuchyne a spotrebiče – Interier48.sk

Spotrebiče do modernej kuchyne

Veľmi dôležitý je dostatok úložného priestoru, pracovnej plochy, ako aj výber spotrebičov. Spotrebiče môžu byť vstavané tak, aby ladili s celou kuchynskou linkou, ak sa však rozhodnete pre nerezové, musia byť v tomto odtieni všetky (to isté platí aj pri bielej farbe).

Prepojenie kuchyne s inými miestnosťami

Ak je súčasťou kuchyne aj jedálenská časť, musia byť aj jedálenský stôl a stoličky zladené s kuchynskou linkou. Moderné kuchyne sú v súčasnosti často prepojené s obývačkou a v takom prípade je dôležité, aby spolu tvorili celok a pôsobili harmonicky. Nezabúdajte ani na také detaily, ako sú poháre, taniere, sklenené či porcelánové doplnky. Toto všetko urobí z vašej kuchyne miesto, kde sa budete cítiť naozaj dobre.

Zanechať odpoveď