Monitor do auta aj pre vašich spolucestujúcich. Ktorý je najvhodnejší?

Často cestujete na rodinné výlety a neviete, ako zabaviť deti? Potrebujete mať prehľad o aktualitách z dopravy či len hľadáte kvalitné prísluchové zariadenie? Monitor do auta naplní vaše očakávania a navyše „zapôsobíte“ aj na ostatných vo vozidle. Tomu však musí predchádzať výber vhodného modelu, a to je pre mnohých hotovým kameňom úrazu. Potrebujete teda nový monitor do auta na sledovanie obrazu z TV tunerov, DVD, na telefonovanie alebo aj na hranie hier? Výhodou je, že súčasné modely môžete nainštalovať do hlavových opierok, na strop alebo medzi predné sedadlá. Aby ste mali z toho všetci rovnaký pôžitok, odporúčame vám výklopný stropný monitor do auta s DVD prehrávačom , USB a vstavanými reproduktormi. Monitor so zobrazením 16:9 bude postačujúcim, nenáročným modelom pre všetkých v aute, pričom rozhodujúcou sa môže stať aj kvalita modulátora pre prenos zvuku. Dnes je už bežnou požiadavkou prehrávanie DVD, VCD, MP3, CD a pod., pričom pre krajší dizajn alebo lepšiu ochranu sa zamerajte aj na možnú výmenu krytu.

monitor do auta

Monitor do auta môže byť aj stropný.

A pre náročnejších? Monitor do auta s perfektným inštalačným riešením!

Zdôrazňujeme, a to bez ohľadu na konkrétny model, že pri stropnom monitore do auta prihliadajte aj na bezpečnosť, až profesionalitu montáže. Stropný monitor neraz „zamestná“ aj cestujúcich na zadných sedadlách, a preto myslite aj na ich pohodlie a minimálne riziko. Preto skontrolujte kvalitu a spôsob uchytenia či celkovú hmotnosť zariadenia. Z praxe by monitor do auta nemal byť ťažší než 2,5 kg.

monitor do auta

Monitor do auta má vyhovovať všetkým cestujúcim.

Od zábavy k bezpečnosti

Obľúbený je napríklad monitor do auta so vstavaným DVD prehrávačom, pričom vaši spolucestujúci ho môžu obsluhovať, vyberať DVD a ovládať rôzne ďalšie funkcie. Ešte väčším prekvapením sú tie modely stropných monitorov do auta, ktoré umožňujú pripojiť herné konzoly, či iPod. Nech pre vás nikdy nie je najdôležitejšia zábava, ale situácia na ceste. Monitor do auta považujte za doplnkové, prídavné zariadenie (len pre zodpovedných).

Zanechať odpoveď