Najlepšie 2din autorádiá pre vaše automobilové zážitky

Uvažujete nad výmenou autorádia? Vyhľadávate, porovnávate, no stále si neviete rady? Ak vyberáte v kategóriách 2din autorádiá, tak okrem prvotriednych funkčných kvalít má byť nový model zaujímavý dizajnom a prijateľnou cenou. Autodoplnky taktiež dokážu navýšiť hodnotu vozidla, a to nehovoriac o špičkových 2din autorádiách. Preto si vyberáme uvážlivo a prihliadame na úžitkové vlastnosti, ktoré aj patrične využijeme.  

2din autorádiá
2DIN autorádi8 s Android 10 WIFI, GPS, USB, BT

Nehľadajte len predajcov 2din autorádií! 

O tom, že na trhu sú stovky nových modelov autorádií už netreba ďalej špekulovať. Nie každému ale stačí, aby si v aute naladil stanice na frekvenciách FM. O tom, že existujú aj frekvencie AM a nové 2din autorádiá fungujú ako DVD prehrávače, nemusí vedieť úplne každý. Zaujímate sa, pracujete v humánnych sférach alebo vás jednoducho oblasť technológií absolútne neláka? Skvelou výhodou pre vás bude kompletná ponuka služieb, a to od poradenstva pred kúpou, objednávky tovaru, cez priamy dovoz od výrobcu až po montáž. Pri takomto kompletnom servise pod jednou strechou vám neujde žiadna dôležitá info a zaručene vás poteší každá výhoda nových 2din autorádií. 

2din autorádiá
2DIN autorádiá vám spríjemnia cestu

V čom všetkom vám 2din autorádiá uľahčujú situáciu za volantom?  

Základnou info je, že pre 2din autorádiá nemá byť cudzí žiadny nový formát a má prehrávať aj neoriginálne CD či DVD. Výhodná je podpora funkcií auta, akými pripojenie cúvacej kamery, ovládanie funkcií na volante, synchronizované podsvietenie so svetlami alebo podpora z riadiacej jednotky. Dnes je už samozrejmé, že na 2din autorádiách vyhľadávame funkciu bluetooth a volanie pomocou handsfree. Hovory prijímate, ukončujete, a to všetko bez toho, aby ste mobil držali v rukách (za čo počas jazdy hrozí pokuta).  

Dostali ste sa do slepej uličky? Ako sa dostať na miesto, ktoré ste si určili na externej navigácii? Veľmi ťažko, preto odporúčame zabudnúť na zastaralé možnosti a využiť 2din autorádiá s nahranou navigáciou na pamäťovej karte. Prácu s autorádiom vám uľahčuje dotykový displej, ktorému by nemalo chýbať kvalitné rozlíšenie (800 x 480 palcov) a univerzálne využitie pre všetky typy automobilov. Už ste v obraze o 2din autorádiách?        

Zanechať odpoveď