Novoročné predsavzatie – 2din autorádio vo vašej doplnkovej výbave!

Nové 2din autorádio patrí medzi multimediálnych pomocníkov na cestách. Dnes už neumožňuje len naladiť obľúbené rozhlasové stanice, ale v okamihu vám sprostredkuje aj tie najaktuálnejšie info. Za volantom máme všetci spoločný záujem o aktuality z dopravného servisu, o spoločenskom dianí, no radi uskutočníme rýchle hovory alebo vybavíme zopár sms správ. Samozrejme, nejde o žiadne nevyhnutné záležitosti, no aktuálna doba si mnohé z nich (nepriamo) vynútila. Aké sú ďalšie vymoženosti 2din autorádií? Dozviete sa už v tomto článku! 

 

2din autorádio
2DIN autorádio multimediálne s 3D GPS, DVD, USB, SD, BLUETOOTH

Prvotriedna výbava menom 2din autorádio  

Ak má 2din autorádio vystupovať ako všestranné médium, má poskytovať čo najväčšie možnosti v sledovaní tv staníc či vo funkcii DVR a prehrávať vaše obľúbené videá. Apelujeme aj na to, aby 2din autorádio bolo kompatibilné s iPhone a Android. Skvelým pomocníkom sa stáva aj tam, kde si už myslíte, že „niet cesty späť“. Stačí pripojiť cúvaciu kameru alebo len skontrolovať sťahovanie aktualizácií na GPS. Vaše problémy zažehná najmä navigačný systém s doživotnou aktualizáciou. 

Takisto náročnejších užívateľov prekvapí možnosť neobmedzeného sťahovania aplikácií. Na cestách sa tak dostávate k najnovším info a zároveň vám 2din autorádio poslúži aj na oddych a odľahčenie vypätých situácií.   

 

2din autorádio
2DIN autorádio s Android 10 WIFI, GPS, USB, BT

Malá, ale zato vysokokapacitná výbava do auta  

Z prostredia v aute si nerobíme žiadne zábavné centrum, no práve milovníci hudby a filmov požadujú aj nasledovné. Ide napr. o skvelé možnosti počúvať hudbu pri spustenej navigácii. V okamihu, keď sa spustia pokyny k jazde, hudba sa na pozadí stlmí. Rovnako žiadané bývajú vstupy na pripojenie zosilovača, subwoofera, hlavových opierok alebo externých monitorov. Viac ako na výkon prihliadajte aj na reguláciu a úpravy zvuku. 

Každé, teda aj moderné 2din autorádio musí spájať praktické s príjemným. Po tom, ako konzultujete technické parametre vybraného modelu, prihliadnite aj na to, čo vám má za volantom robiť radosť.  

Zanechať odpoveď