Bezpečnostná a ochranná karbónová fólia na autá, sklá ale aj nehnuteľnosti

Hľadáte najúčinnejšie riešenie na ochranu alebo zakrytie poškodených plôch? Maximálnu flexibilnosť a vysokú elasticitu zabezpečuje karbónová fólia vyrábaná za tých najlepších technologických podmienok. Moderná karbónová fólia drží takmer na každom povrchu a môžete ju použiť aj niekoľkokrát bez straty lepivosti. Umožňuje bezproblémové nanášanie na vonkajších povrchoch. Spokojní užívatelia našli jej skryté výhody aj pri aplikácii na oblých a ťažšie dostupných miestach automobilov, spotrebnej elektroniky a pri lepení na rôzne plochy budov. Fólia z karbónu dodá rôznym povrchom atraktívny moderný dizajn a zabezpečuje tepelnú izoláciu. Je ľahko rezateľná a vašu prácu nebude sťažovať prebytočné lepidlo, ktorého by ste sa dlhšie zbavovali.

karbónová fólia

Karbónová fólia chráni aj interiér.

Karbónová fólia nemusí byť len čierna. Na farbe aj tak nezáleží, viac sa zamerajte na kompletnú špecifikáciu

Ak ide o naše vlastné auto, dom a iné cennosti, bez ktorých by sme sa nezaobišli ani doma, ani v práci, dôležitá je pre nás TOP najvyššia kvalita. Presne takou by mala disponovať karbónová fólia, ktorou ste oblepili akúkoľvek plochu. Vyberte si karbónovú fóliu, ktorá je samolepiaca a ľahko tvarovateľná. Typická je ich aplikácia na autá. V priebehu niekoľkých minút dokáže karbónová fólia podporiť vzhľad spätných zrkadiel, na kapote, streche alebo na prahoch a stĺpikoch.

karbónová fólia

Karbónová fólia chráni aj vyzerá dobre.

Ako postupovať, keď sa rozhodnete aplikovať karbónovú fóliu?

Pred aplikáciou si nemusíte preštudovať desiatky odborných manuálov. V podstate stačí, že máte skúsenosti s lepením akýchkoľvek fólií alebo obyčajných nálepiek. Postupujte vždy tak, aby ste z lepiacej časti s mriežkovanou štruktúrou ľahko vytlačili takmer všetky vzduchové bubliny. Inak by sa lepenie mohlo sťažiť a celkový efekt by bol nevyhovujúci. Pri lepení musíte postupovať naozaj precízne. Stačí jeden zlý ťah a fólia z karbónu sa zalepí na nesprávne miesto. Netreba však panikáriť. Dnešné karbónové fólie sa dajú rýchlo a jednoducho odlepiť, a to aj niekoľkokrát za sebou. Všetko však s mierou. Jasným dôkazom toho je aj karbónová fólia aplikovaná v akomkoľvek prostredí.

Zanechať odpoveď