Pánske šály sú nielen štýlový módny doplnok

pánske šály

Pánske šály skvele doplnia imidž každého moderného muža

     Pánske šály sú dokonale funkčným, praktickým a niekedy vyslovene módnym doplnkom pre pánov, ktorý môže zdôrazniť imidž muža.  Ak aj vy patríte k mužom, ktorí pánske šály s obľubou nosia a vedia týmto módnym doplnkom skvele dotvoriť a oživiť si svoj outfit, potom máte vyhraté, pretože pánska móda a elegancia sú vám blízke. Alebo skôr patríte k tým pánom, ktorí sa noseniu šálov zatiaľ úspešne vyhýbajú? Ak áno, tak robíte skutočne veľkú chybu, pretože pánsky šál  vás nielen chráni pred zimou či prechladnutím ale mnohým mužom aj veľmi pristane a dodáva im istý šmrnc, eleganciu a charizmu.

Pánske šály – praktické aj elegantné

     Ak si raz na šály a ich nosenie zvyknete a obľúbite si ich, už nikdy sa vám zrejme nebude chcieť ich zo svojho šatníka vyhodiť. Majú predsa toľko výhod! Nielenže vás zahrejú a váš krk ochránia pred vetrom a následným nachladnutím, ale akýkoľvek jednofarebný kabát rozžiaria, oživia a váš outfit získa razom oveľa štýlovejší vzhľad.

Ako si vybrať vhodný pánsky šál?

     Pánske šály sú vhodné do sychravého jesenného či zimného počasia. Mali by teda  byť vyrobené s príjemného materiálu, ktorý nedráždi a neškriabe našu pokožku na krku. Pri výbere šálu je dôležité brať do úvahy tri hlavné veci – farbu, veľkosť a materiál. Čo sa týka farby, mala by samozrejme ladiť s vaším kabátom či bundou. Ak máte kabát jednoducho čierny, máte výber veľmi uľahčený – hodia sa k nemu totiž skoro všetky farby a dovoliť si tak môžete aj zaujímavé vzory na šále. Ak ale naopak  má  vaša bunda či kabát komplikovanejší vzorovaný charakter, voľte radšej jednoduchý šál v jednom odtieni.

Pánske šály – páni, nezabúdajte ani na tento štýlový módny doplnok!

pánske šály

Aké pánske šály si zvoliť? S tým vám radi poradíme!

     Ak vás zaujímajú aktuálne trendy v oblasti farieb a chcete ísť so súčasným módnym trendom, tak potom sa môžete rozhodnúť pre  tmavo zelenú, tmavo modrú alebo príjemnú vínovú farbu vášho pánskeho šálu. Rôzne odtiene hnedej a béžovej sú tiež v obľube a staviť môžete aj na hnedú a sivú klasickú farbu pánskeho šálu.. Pokiaľ ide o veľkosť či dĺžku vášho šálu, je najlepšie si jednoducho vyskúšať, aká vám najlepšie sedí. Do úvahy berte aj zapínanie vášho kabátu. Ak sú gombíky až pri krku, nemusí byť šál nijako zvlášť veľký. Ani čo sa týka materiálu, nie je výber nijako zložitý. Hoci sa občas stretneme aj s hodvábnymi či kašmírovými pánskymi šálmi, v prevažnej väčšine prevažujú tie vlnené a do sychravej zimy sa tiež hodia najlepšie.

Zanechať odpoveď