Plavba loďou pre náročných

Pod slovom dovolenka si každý predstaví niečo iné. Niekto si predstavuje palmy a more, iný zase spoznávanie kultúrnych pamiatok alebo len dva týždne dokonalého oddychu, kedy nepohnete ani prstom na nohách. Každý hľadá niečo iné a pritom všetci to isté – oddych. Ten pocit, keď robíte len to, čo vy chcete, nikto vás s ničím nenaháňa a nič od vás neočakáva. O tom je dovolenka! Niekedy je však dosť ťažké rozhodnúť sa len pre jednu krajinu. Väčšinou máme viacero favoritov a najradšej by sme sa rozkrájali a navštívili všetky destinácie naraz. A čo keby som vám povedala, že sa to dá? Jednoducho si naplánujete dovolenku a počas nej navštívite niekoľko krajín naraz za cenu len o niečo vyššiu ako by ste zaplatili za dovolenku v Stredomorí. Také niečo vám umožní plavba loďou, na ktorú nikdy nezabudnete.

Plavba loďou

Pohlaď s vtačej perspektívy

Plavba loďou a jej výhody

Oproti klasickej dovolenke má plavba loďou podstatne viac výhod a tou najväčšou je práve fakt, že počas jedného zájazdu navštívite hneď niekoľko destinácií naraz. Čo deň, to nová krajina. Kopec nových zážitkov, ľudí, pamiatok a prenádherných scenérií, a to všetko za rovnaký čas bežnej dovolenky. Počas plavby spoznáte rôzne kultúry, a to sa netýka len krajín, ktoré navštívite, ale aj spolucestujúcich, ktorých na lodi stretnete. Posádka aj pasažieri lode sú totiž z rôznych kútov sveta. Nehovoriac o tom, že na lodi je veľa atrakcií, ktoré môžete navštíviť, ale aj útulné kaviarničky, reštaurácie či dokonca fitnescentrum. Oddychovať teda budete počas celej plavby loďou. A ako čerešnička na torte vás čaká prenádherný výhľad na otvorený oceán alebo romantické západy slnka priamo z paluby lode. To dostane každého.

plavba lodou

Aj takáto loď môže čakať na Vás

Plavba loďou je veľká romantika

Nenadarmo sa hovorí, že plavba loďou je úžasný zážitok, ktorý by mal každý z nás aspoň raz za život vyskúšať. Ak hľadáte romantiku, nič nevie lepšie naplniť túto romantickú predstavu, ako práve plavba loďou. Je to ideálna príležitosť pre zásnuby alebo len romantickú dovolenku pre dvoch. Loď, otvorené more, vietor vo vlasoch – to všetko a ešte omnoho viac vás čaká počas plavby. Raňajky s priamym výhľadom na more a pri západe slnka na vás čaká romantický tanec pri živej hudbe. Všade navôkol len oceán, čajky, oddych pri bazéne, opaľovanie sa na palube a milovaná osoba po vašom boku – aj taká môže byť plavba loďou, tak na čo ešte čakáte?

Zanechať odpoveď