Plavba loďou po Karibiku

Dovolenka na lodi a ešte k tomu v Karibiku? Niektorí si možno povedia, že to nebude zrovna ideálna dovolenka a iní si možno povedia, že to bude finančne náročné. Pravdou však je, že ide o viac než ideálnu dovolenku a aj taká plavba loďou po Karibiku nemusí byť finančne náročná, ako si niektorí môžu myslieť. Aj keď sú tieto plavby prevádzkované hlavne z Ameriky, náklady sú ľahko porovnateľné s nákladmi klasickej dovolenky v akejkoľvek obľúbenej dovolenkovej destinácii. Niektoré plavby sa pohybujú v rozmedzí 250€ – 400€. Samozrejme, že záleží cez akú spoločnosť sa rozhodnete plaviť a na ako dlho.

plavba loďou

Na moderných zaoceánskych lodiach nájdete skutočne všetko.

 

Plavba loďou z Miami

Vedeli ste, že letenky do New Yorku a do Fort Lauderdale, ktoré je len 30 minút autom od Miami patria medzi tie najlacnejšie? Ide o západnú časť Ameriky a práve preto sú tieto letenky lacnejšie. Často sa tiež stáva, že sa nájdu akciové lety, vďaka ktorým sa náklady na takúto exotickú dovolenku ešte zredukujú. Presvedčte sa však sami. Spravte si prieskum leteniek a spoločností, ktoré takéto plavby realizujú a zistíte, že cena takejto dovolenky nie je o toľko drahšia, ako cena dovolenky v klasických dovolenkových destináciách. Plavba loďou sa jednoducho vyplatí.

plavba loďou

Návšteva Miami spojená s nezabudnuteľnou plavbou je zážitok na celý život.

Nič vám nebude chýbať

Obrovskou výhodou takýchto plavieb je, že na palube bude o vás dokonalo postarané. Jedlo, nealkoholické nápoje, fitnes centrum, bazény, rôzne kultúrne predstavenia a mnoho iného je v cene plavby. Nemusíte sa preto starať absolútne o nič a môžete si tak naplno vychutnať plavbu po čarovnom Karibiku. Avšak, je jasné, že počas plavby nebudete iba na lodi. Tá vás totižto vezme na tie najkrajšie pláže a skutočne exotické miesta, o ktorých mnoho ľudí iba sníva. Budete mať možnosť si vychutnať priezračne čistú vodu na Kajmanských ostrovoch, navštíviť mayské mestá v Mexiku, spoznať jedinečnosti Hondurasu a mnoho iného. Každá plavba loďou má zastávky v iných destináciách a inú dĺžku plavby, avšak všetky vám zaručia nezabudnuteľný zážitok, zaslúžený relax, ale aj veľké množstvo zábavy.

Zanechať odpoveď