Plavby loďou nielen pre bohatých

Dovolenka pri mori je určite skvelou formou oddychu, no je to tak trochu stále o tom istom. Ak túžite po dovolenke, ktorá bude bezchybná, no zato niečím odlišná ako dovolenky, ktoré ste doteraz absolvovali, máme pre vás návrh. Čo tak vyskúšať najbližšiu dovolenku na lodi? Že to nie je vo vašich finančných možnostiach? Omyl, plavby loďou už nie sú len pre tých najbohatších. V dnešnej dobe sú cenovo prijateľné pre každého. A hlavne, je to niečo úplné nové a iné ako všetky tie letné dovolenky, ktoré ste doteraz zažili. Za skoro rovnakú cenu uvidíte oveľa viac ako z lehátka na pláži, či pri bazéne v hoteli.

plavby loďou

Plavby loďou sa často spájajú s luxusom.

Plavby loďou spojené s luxusom?

Plavby loďou sú v našich hlavách stále spojené s luxusom, ktorí si máloktorí z nás môžu dovoliť. No v skutočnosti napr. za plavbu po Stredozemnom mori máte v cene jedlo, ubytovanie v kajute. Ďalej neobmedzené vstupy do fitness, wellness, bohatý animačný program a množstvo iných zábavných atrakcii, ktoré konkrétna loď ponúka. Že je to luxus? Určite je, ale za cenu, ktorú zaplatíte za jednu lepšiu dovolenku pri mori.

Morská choroba nehrozí

Určite nejednému z vás napadne, že v prípade ak dostanete morskú chorobu, z vašej vysnívanej plavby loďou nič nebudete mať, pretože vám bude po celý čas zle. No v skutočnosti vám žiadna morská choroba nehrozí. Na veľkých výletných lodiach majú špeciálne stabilizátory, ktoré minimalizujú pohupovanie lode, čiže si bez akýchkoľvek problémov môžete naplno vychutnávať chvíle pohody.

plavby loďou

Mnohí odmietajú plavby loďou kvôli morskej chorobe.

Neobmedzené možnosti

Na lodi môžete robiť čokoľvek. Možností je naozaj neskutočné množstvo. Môžete relaxovať pri bazéne, ochutnávať špeciality v reštaurácii, sedieť v bare pri poháriku, alebo si zašportovať v posilňovni, hrať basketball, spraviť si rôzne kurzy či pozerať film v kine.Všetky atrakcie  zrejme za celú plavbu na lodi ani nestihnete vyskúšať, pretože sa každý deň vylodíte na inom mieste, ktoré môžete spoznávať, kochať sa pamiatkami, nakupovať rôzne suveníry, či okúpať sa v mori. Nádherná predstava, však?

Zanechať odpoveď