Pohodlné pyžamo

Ak patríte k módnym nadšencom a na vašom oblečení a vzhľade vám záleží, určite viete, že byť trendy musíte byť nielen na verejnosti, ale aj doma. A tým nemyslím len domáce oblečenie počas dňa, ale najmä váš nočný „úbor“ – pyžamo. Uvedomujete si, že v pyžame trávite približne tretinu dňa? Častokrát na to zabúdame a kým oblečeniu do práce alebo do mesta venujeme veľkú pozornosť a míňame naň nemalé peniaze, s pyžamom je to už inak. Veď načo míňať peniaze na niečo, v čom nás aj tak nikto okrem partnera neuvidí? Všakže! Ale v pyžame trávime celú noc a potrebujeme predsa, aby bolo nielen pohodlné, ale aj pekné a kvalitné.

Ako si vybrať?

Pyžamo je ako spodná bielizeň – nosíme ho každý deň bez ohľadu na to, kde sa nachádzame. Doma či na dovolenke, jednoducho potrebujeme niečo, v čom sa v noci budeme cítiť pohodlne. Najdôležitejšie je, aby bolo pyžamo vyrobené z kvalitného materiálu. Najlepšia je ešte stále bavlna, pretože vynikajúco saje pot a navyše je mäkká a príjemne hreje. Bežne sa však k bavlne pridáva malý podiel elastanu alebo lycry, vďaka čomu si lepšie udrží svoj tvar a nevyťahá sa. Okrem toho mu to pridá na jemnosti a ľahkosti a zabezpečí tepelný komfort pri chladnejších nociach. Nato, aby bolo pyžamo komfortné, musí byť v prvom rade ušité tak, aby vás nikde nič neťahalo alebo neškrtilo. Správne pyžamo nemá byť na postave natiahnuté, malo by byť mierne voľné.

pyžamo

V pohodlnom pyžame sa výborne vyspíte a ešte aj potešíte partnera.

Pyžamo môže byť aj zvodné

Ak by ste chceli vášho partnera potešiť, prekvapte ho a namiesto nudného flanelového pyžama si zadovážte niečo zvodnejšie. Ak sa hanbíte, skúste aspoň pyžamo a lá šortky s tielkom, najlepšie nejakú variantu s čipkou – vždy lepšie než klasické pyžamo. Pre odvážnejšie sú tu rôzne nočné košieľky, najčastejšie saténové alebo priesvitné čipkované. Hodia sa predovšetkým na teplé letné mesiace, pretože materiál je tenký a vzdušný, no vášho partnera určite zahrejú aj celoročne! K pyžamu si obujte nejaké pohodlné chlpaté papučky, nalejte si dobré vínko a romantika s partnerom môže začať.

sortkove-pyzamo

Šortkové pyžamá sú v kurze už dlhšiu dobu a nechystajú sa odísť.

Zanechať odpoveď