Potrebujete pri zariaďovaní bytu alebo domu interiérové štúdio?

interiérové štúdio

Interiérové štúdio vám pomôže vytvoriť dom presne podľa vašich predstáv

Ak sa práve chystáte zariaďovať svoj novopostavený dom či novokúpený byt alebo plánujete rekonštrukciu interiéru, určite ste sa už pohrávali s myšlienkou, či by vám pri tom nemohlo pomôcť aj interiérové štúdio. Stále sa neviete rozhodnúť? Možno vám pomôže nasledovných pár riadkov…

Kedy je interiérové štúdio vhodným riešením?

√ Nemáte dostatok času

Nedostatok času pre plánovanie nového interiéru, hľadanie vhodného nábytku, svietidiel a doplnkov (či už na internete alebo v kamenných obchodoch), hľadanie najvýhodnejších cenových ponúk či nedostatok času na to, aby ste dohliadali na celú realizáciu prác vo vašom byte/dome – to všetko sú faktory, ktoré hovoria jasné „ÁNO“ pre interiérové štúdio. To totižto všetky tieto kroky vyrieši za vás.

√ Chcete mať bývanie presne podľa svojich predstáv

Väčšina ľudí, keď sa púšťa do zariaďovania alebo prerábania svojej domácnosti, má určitú predstavu o tom, ako by mal výsledok vyzerať. Ťažšie už však je docieliť požadovaný efekt najmä v prípade, že s tým nemáte žiadne skúsenosti. Nech už túžite po čomkoľvek – po luxuse, retro štýle, extravagancii, nádychu starobylosti či po úplne modernom interiéri, interiérové štúdio by malo byť schopné ponúknuť vám to najlepšie riešenie.

√ Nemáte jasnú predstavu o tom, ako by ste chceli byt/dom zariadiť

Správne interiérové štúdio by malo byť schopné pomôcť svojim klientom v prípade, že majú úplne presnú predstavu o tom, ako by ich nové bývanie malo vyzerať, ale aj v prípade, že o tom nemajú ani potuchy. Tu je na profesionalite každého bytového dizajnéra, aby zistil, čo jeho klienta vystihuje, aké farby, materiály a pod. sa mu páčia a na základe toho použil svoju kreativitu a navrhol mu riešenie, ako ušité na mieru.

√ Nemáte príliš veľký finančný rozpočet

interiérové štúdio

Moderný, retro, vintage – interiérové štúdio by malo vedieť zariadiť akýkoľvek typ domu či bytu

Hoci to môže znieť neuveriteľne, interiérové štúdio vám môže pomôcť značne ušetriť peniaze. Ide v prvom rade o to, že dokáže vopred odhadnúť rôzne aspekty vášho zariaďovania, na ktoré by ste sami nemuseli prísť a tým vás zbaví neskorších nepredvídaných výdavkov. Takisto sa nemusíte báť, že interiérové štúdio bude pracovať iba s luxusnými a drahými kusmi nábytku a pod. Jeho úlohou je, práve naopak, prispôsobiť všetko vašim finančným možnostiam.

Nuž a to ešte nehovorím o tom, že vám dokáže poskytnúť u niektorých dodávateľov aj veľmi lákavé zľavy – a to nie len pri doplnkoch do interiéru ale aj pri rôznych stavebných úpravách. Interiérové štúdio vám môže poskytnúť kontakty pre kvalitné firmy ak potrebujete upraviť steny vnútornými termo omietkami, alebo pri inštalačných prácach, či potrebných búracích prácach a podobne.

Zanechať odpoveď