Praktická aj trendová kabelka

Najlepšou priateľkou každej ženy je kabelka. A ešte topánky. A šperky. Doplnky. A mnoho iných vecí, no kabelka je niečo, bez čoho sa žiadna žena nezaobíde. Používame ju denne a ukrýva naše najcennejšie aj najnutnejšie veci, ktoré so sebou potrebujeme nosiť či už do práce, na dovolenku alebo len tak vo svojom voľnom čase. Kabelka je nielen praktická, ale hlavne trendová, čo z nej robí dokonalý módny doplnok, vďaka ktorému bude aj ten najjednoduchší outfit pôsobiť jedinečne. Tak ako ostatné veci aj kabelky podliehajú móde a to, že bola vaša obľúbená kabelka moderná pred piatimi rokmi ešte neznamená, že je IN aj teraz.

kabelka

Dámska kabelka na každý deň

Aké sú trendy medzi kabelkami?

Určite sa oplatí sledovať najnovšie trendy, pretože sa tak vyhnete módnemu „faux pas“, keď si omylom kúpite kabelku, ktorá je momentálne OUT a vy ju budete veselo nosiť kamkoľvek vám napadne. Samozrejme existujú kabelky od svetoznámych návrhárov, ktoré sú tak nadčasové a dokonalé, že sú trendy aj niekoľko desaťročí, no aby ste ich mali vo svojom šatníku, potrebujete mať v peňaženke častokrát aj niekoľko tisíc EUR. Ak ich nemáte, odporúčam nakupovať cenovo dostupné kabelky ako my ostatní smrteľníci. Hitom tejto sezóny sú kabelky so strapcami alebo obľúbené vaky, no nič nepokazíte, ak zvolíte nejakú peknú crossbody kabelku. Veľmi IN sú semišové kabelky na akýkoľvek spôsob a pokiaľ ide o farby, telová tzv. „nude“ či púdrová ružová a bordová momentálne vládnu kabelkám.

kabelka

…Ak si trúfate na niečo extravagantnejšie…

Malá či veľká kabelka?

Vzorovaná či jednofarebná, kožená či látková, luxusná či cenovo dostupnejšia, cez rameno či do ruky, malá či veľká… Vybrať si tú správnu kabelku nie je vždy také jednoduché, ako by sa mohlo zdať, no pri jej kúpe by ste si mali ujasniť hlavne to, na aký účel ju budete potrebovať. Na svadby a slávnostné príležitosti si vystačíte s elegantnou listovou kabelkou tzv. clutch. Do práce sa hodí napríklad kabelka cez rameno. Do kina či na prechádzku, divadelné či kúzelnícke predstavenie, a iné zábavné či spoločenské udalosti, sa hodí šikovná crossbody. A na nákupy potrebujete priestrannú shopping bag, do ktorej zmestíte všetko potrebné.

Zanechať odpoveď