Prečo neskúsiť výhody nominee servis?

Ste práve v situácii vo firme, keď vám chýbajú vhodné a kvalifikované osoby pri obsadzovaní štatutárnych a dozorných orgánov? Potrebujete jednateľa, ktorý vás vo firme zastúpi a vyrieši úradné, legislatívne a administratívne záležitosti? Čisto profesionálne a obchodné vzťahy, orientácia na konečné finančné výsledky a hospodárenie, podnikanie bez zbytočne zviazaných rúk a neustálych obmedzení. Toto všetko a mnoho iných služieb sú schopní na úrovni a spoľahlivo zabezpečiť ľudia, ktorých vám dosadí do požadovaných pozícií a funkcií po dohode s vami agentúra špecializujúca sa na oblasť tzv. nominee servis.

nominee servis

Na založenie nominee servis nie ste sami. Ochotne vám pomôžu špecializované agentúry.

Prečo používať nominee servis?

Dôvodov, prečo sa začať informovať o tento typ služieb môže byť samozrejme niekoľko. Pre niektorých majiteľov firiem môže byť rozhodujúcou skutočnosťou možnosť prostredníctvom nominovaných osôb zabezpečenia anonymity vlastníctva. Nominee servis môže byť pre nich efektívnym a legálnym spôsobom ako ukryť skutočnú vlastnícku štruktúru ich spoločnosti. Dosť často sa to využíva pri fungovaní známych a diskutovaných offshore spoločností situovaných v mnohých oblastiach tzv. daňových rajov.

Výber vhodných nominantov

Kvalitných a profesionálne zdatných ľudí, a zároveň maximálne lojálnych voči majiteľom firiem, nie je a nikdy asi ani nebude nadbytok. Pri akútnom, ale aj dlhodobom, riešení personálnych požiadaviek a náročnosti pri obsadzovaní orgánov spoločnosti sa ľahko prejaví nedostatok dôveryhodných ľudí. Alebo niektorý z kľúčových manažérov náhle ukončí svoje pôsobenie vo firme, a je potreba rýchleho riešenia situácie. Podobne aj v menších rodinných firmách je občas nutné nahradenie rodinných príslušníkov v orgánoch takýchto spoločností. Aj to sú situácie, kedy vám môže pomôcť a rýchle vyriešiť personálny problém práve agentúra poskytujúca poradenskú činnosť v oblasti aj nominee servis.

nominee servis

Nominee servis je legálna služba zabezpečujúca anonymitu.

Výber osôb pre nominee servis

Výber jednotlivých osôb do vedúcich pozícií býva veľmi opatrný a profesionálny. Poradenské firmy garantujú dôveryhodnosť, integritu, diskrétnosť, spoľahlivosť, lojalitu, flexibilitu a nezávislosť. Vybraný anonymný výkonný pracovník bude vo vašom podnikaní iba v prípade, že si to prajete a nominee servis je jasne zmluvne definovaný aj na základe vopred definovaných pravidiel.

Zanechať odpoveď