Pyžamo naše každodenné

Štýlové oblečenie, kvalitné topánky a módne doplnky sú síce pre imidž nesmierne dôležité. Ale pozor! Na trendy netreba zabúdať ani za dverami vašej spálne. Aké pyžamo nosíte? Bavlnené? Pohodlné? Alebo si s kúpou pyžama vôbec nerobíte zbytočné starosti a spávate v starom tričku a vyťahaných teplákoch? Bohužiaľ, nájdu sa aj takí ľudia, pretože nechápu dôležitosť pyžama. Neuvedomujú si, že v ňom trávia až tretinu svojho života. Pyžamo máte na sebe približne 8 hodín denne, preto by malo byť maximálne pohodlné, mäkké, voľné a kvalitné. Keď také pyžamko budete mať, sami sa presvedčíte o tom, že váš spánok bude neporovnateľne lepší a kvalitnejší a ráno sa budete budiť oddýchnutí a plní energie.

pyžamo

Skúste napríklad pohodlné pyžamko z balvny

Pyžamo – bavlna nadovšetko!

Na to, aby ste sa vo svojom pyžame cítili komfortne, musí byť nielen dobre ušité, ale predovšetkým vyrobené z kvalitného a príjemného materiálu. Kráľovnou pri pyžamách je ešte stále bavlna, pretože spĺňa všetky potrebné požiadavky – je mäkká, pevná, príjemná na dotyk, výborne saje pot a vzhľadom na všetky pozitívne vlastnosti je pomerne lacná. Na výber máte dokonca aj BIO bavlnu alebo česanú bavlnu, ktorá je na dotyk ešte jemnejšia. Bavlnené pyžamo však môže obsahovať aj malú prímes elastanu alebu lycry, ktoré dodajú potrebnú elasticitu a pyžamo si tak bude držať svoj tvar alebo prímes bambusu. Bambusové vlákno oceníte najmä počas letných mesiacov, pretože je príjemne chladivé a padavé.

 

pyžamo

Alebo siahnite po sexy saténovej verzii

Ako vybrať správne pyžamo?

Kúpiť si také, ktoré je nielen pekné, ale aj pohodlné, nie je žiadna veda – stačí si dať pozor na výber materiálu, veľkosť a strih. Pyžamo určite nemá byť obtiahnuté na tele, malo by byť voľné a nikde vás nemá tlačiť či ťahať. Pohodlné pyžamo je také, o ktorom ani neviete, že ho máte práve na sebe – je to ako vaša druhá koža. Nebojte sa minúť za kvalitné pyžamo o niečo viac peňazí, pretože za kvalitu sa určite oplatí si priplatiť. Nakupovať môžete dokonca aj cez internet, kde v e-shopoch nájdete širokú ponuku tovaru a navyše za skvelé ceny. A keď si už budete tie pyžamá kupovať, kúpte si aj jedno zvodnejšie, pre radosť vášho partnera.

Zanechať odpoveď