Ratanové kreslo – štýlový doplnok do každej domácnosti

Ratan sa hneď po masívnom dreve zaraďuje k tým najobľúbenejším materiálom pre nábytok a niet sa čomu čudovať. Ratanový nábytok je totiž nielen krásny na pohľad, ale zároveň aj pevný a odolný, takže vám bude slúžiť k maximálnej spokojnosti dlhé roky. Skvelým doplnkom do interiéru ale aj do exteriéru je napríklad ratanové kreslo. Kreslo predsa nesmie chýbať v žiadnom útulnom domove, pretože po dlhom dni v práci sa nám doslova žiada sadnúť si doň, vyložiť nohy a v pokoji v ňom oddychovať či už pri pozeraní tv alebo pri čítaní obľúbeného časopisu. Ratanové kreslo môže mať tisíce podôb a je len na vás a vašom vkuse pre ktorú z nich sa rozhodnete.

Ratanové kreslo skrášli obývačku ale aj terasu!

Pri kúpe ratanového kresla by ste však mali mať na rozume predovšetkým jeho kvalitu a nezamerať sa iba na dizajn. Áno, každý z nás chce, aby bol náš nábytok krásny a obdivovali ho všetci naši hostia, no ak je vyrobený z nekvalitnej konštrukcie všetka jeho krása nám bude vlastne nanič. Hľadáte ratanové kreslo do interiéru alebo skôr na terasu? Do exteriéru je totiž vhodný jedine nelúpaný prírodný ratan, ktorý omnoho lepšie odoláva nepriazni počasia, pričom nelúpaný ratan je vďaka svojej jemnej štruktúre ideálny najmä do interiéru. Ratanové kreslo však môže byť kombinované aj s drevom a to v podobe drevených nožičiek či drevenej opierky na ruky.

Ratanové kreslo

Ratan má skvelú vlastnosť a to odolávať nepriaznivému počasiu.

Ratanové kreslo – seďte o niečo pohodlnejšie s podsedákmi!

Ratanové kreslo dodá vašemu domu štýl a pohodlie, ktoré si zamilujete. Pekné bytové doplnky ako napríklad vankúšiky či zaujímavá deka prehodená cez kreslo budú akousi čerešničkou na torte. Ale máte aj inú možnosť ako si svoje kreslo o niečo viac zútulniť. Niektoré ratanové kreslá sa predávajú so sedákmi ušitými priamo na mieru, ktoré v kombinácii s ratanom pôsobia neuveriteľne vkusne. Výhodou je, že si ich z času na čas môžete obmieňať za iné a meniť tak vzhľad kresla, no ich hlavnou úlohou je, aby sa vám na kresle sedelo o niečo pohodlnejšie. Kreslo môže mať látkový sedák buď iba na sedenie alebo aj v oblasti opierky chrbta, záleží od typu kresla a vašich preferencií. Tak ako, už ste si našli svoje vysnívané kreslo? Ak nie, tak šup-šup do obchodov!

Zanechať odpoveď